Bieg Rzeźnika jest jeszcze dalekim celem? Pobiegnij w Rzeźniczku!

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 25 kwietnia 2013 13:43

Druga edycja biegu o wdzięcznej nazwie „Rzeźniczek” odbędzie się 1 czerwca, dzień po Biegu Rzeźnika. Rzeźniczek ma dystans 26 kilometrów, a przeznaczony jest dla wszystkich tych osób, które chciałyby, ale nie mogą wystartować w Biegu Rzeźnika, czy to dlatego, że jeszcze nie czują się gotowi, a chcieliby zobaczyć jak to jest na Rzeźniku, więc przyjechali, pokibicowali i są akurat w Bieszczadach, czy dlatego, że nie odpowiada im termin Rzeźnika (np. w tym samym czasie pracują w obsłudze i nie mogą równocześnie biec).

Kolejnym etapem może być jesienny maraton górski w Bieszczadach, również organizowany przez OTK Rzeźnik, a już w przyszłym roku start w Biegu Rzeźnika.

bieg_rzeznika

Rzeźniczek startuje o godzinie 8:00 z Cisnej, następnie jest krótki dobieg do stacji kolejki w Cisnej, i dalej kolejką do Balnicy. Z Balnicy ostry start niebieskim szlakiem granicznym aż na górę Jasło, zmiana szlaku na czerwony w kierunku Cisnej i czerwonym zbieg do Cisnej. Limit czasu to 5h 30min.

Limit zgłoszeń wynosi 200 osób, wciąż są miejsca na bieg!

Rzeźniczek to bieg towarzyski, zwycięzcami są wszyscy ci, którzy go ukończą. Ewentualne dodatkowe nagrody dla kończących bieg są uzależnione od pozyskanych sponsorów.

Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, zarówno w Biegu Rzeźnika, jak i w Rzeźniczku wystartują przedstawiciele redakcji Outdoor Magazyn. Możecie więc liczyć na relację z pierwszej ręki!

Więcej informacji o Rzeźniczku i o Biegu Rzeźnika znajduje się na stronie: www.biegrzeznika.pl

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

Wyświetlam 2 komentarze
Dodaj swój komentarz
  1. Powiedzcie coś więcej na temat tego jesiennego maratonu.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn