Relacja Natalii Tomasiak po biegu Glacier 3000 Run&Marathon

przez Administrator | Opublikowano 07 sierpnia 2017 14:07

Dziękuje Wszystkim, którzy przez cały czas mi kibicują i śledzą relacje na Facebooku. Uwierzcie mi, że mam niesamowicie wiele radości gdy czytam Wasze komentarze, miłe słowa oraz wsparcie, jakie kierujecie w moja stronę w momentach słabości.

Na koniec chciałaby jeszcze raz podziękować Instytutowi Strategii i Rozwoju, bez którego ten wyjazd by się nie odbył. Cieszę się, że na swojej sportowej drodze spotykam osoby, które pomagają mi się rozwijać sportowo :)

Jeszcze kilka info praktycznych żywieniowo/sprzętowych, o które dość często mnie dopytujecie:

Jeśli chodzi o jedzenie, to jak zawsze żel co 40 min i picie co 10 min, chociaż tutaj było nawet częściej ze względu na wysoką temperaturę. Tym razem zrobiłam mały eksperyment i do jednego z flasków wsypałam sobie bcaa + glutamina – sprawdziło się. Czyli łącznie miałam 6 flasków do picia: 2xcarbo, 2x iztonic, bcaa, elektrolity.

* Andrea Huser – była Mistrzyni Europy w kolarstwie górskim, druga zawodniczka UTMB z 2016 roku, zwyciężczyni Eiger Ultra Trail 2017 – 100km

* Corrine Zeller – trzecia na trasie tegorocznego Zemratt Marathon – 42 km

Natalia Tomasiak

Źródło: gorskistyl.pl

***

Więcej o dokonaniach Natalii można przeczytać na jej blogu: http://www.gorskistyl.pl/

 

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn