Najlepsze produkty sportowe na sezon 2016/2017 – zwycięzcy nagród PRODUCT OF THE YEAR na targach ISPO 2016

przez Administrator | Opublikowano 11 lutego 2016 15:59

45 jurorów z dziesięciu krajów spotkało się w połowie stycznia podczas zebrania Jury nagród ISPO AWARD, by wybrać najlepsze produkty sportowe na sezon 2016/2017 spośród 535 zgłoszeń, a następnie nagrodzić je tytułami ISPO AWARD.

Nagroda PRODUCT OF THE YEAR powędrowała do najlepszych produktów w kategoriach ACTION, OUTDOOR, SKI, PERFORMANCE, HEALTH & FITNESS, jak również dla działu ASIAN PRODUCTS.

ISPO-AWARD-benennt-beste-Sportprodukte

Dodatkowo ECO Jury przyznało trzy nagrody dla koncepcji i innowacji wyjątkowo przyjaznych dla środowiska. Wyniki pracy Jury pokazują, że zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem oraz technologie cyfrowe przeniknęły już do całej branży sportowej.

Nagrody ISPO AWARD stanowią gwarancję jakości dla najlepszych produktów sportowych przygotowanych na nadchodzący sezon. W porównaniu do poprzedniego roku, ilość zgłoszonych produktów wzrosła o 21 procent. Niezależne jury składające się z ekspertów z branży oceniało zgłaszane produkty pod względem innowacji, konstrukcji i funkcjonalności. Dodatkowe punkty były przyznawane za zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dwa dni szczegółowej ewaluacji zaowocowały sześcioma nagrodami PRODUCT OF THE YEAR oraz 67 tytułami GOLD WINNER.

Kategoria ACTION: Arrows Inflatable Technology – iRIG

product-of-the-year-action-arrows-inflatable-technology-irig

W wyniku współpracy pomiędzy dwoma liderami rynku – North Kiteboarding i North Sails – powstał innowacyjny produkt, będący połączeniem masztu, takielunku i żagla, który łączy w sobie najlepsze cechy świata kiteboardingu i windsurfingu: niesamowicie niską wagę i możliwości spakowania, podobne do pompowanych kite’ów, oraz bezpieczeństwo żagla windsurfingowego. iRIG jest produktem unikalnym i pozwala na łatwe dodanie elementów windsurfingu do każdej deski typu SUP. iRIG jest w pełni bezpieczny do użytkowania przez dzieci.

Kategoria OUTDOOR: Vertical — X-OS Treklight 38L+10L

product-of-the-year-outdoor-vertical-x-os-treklight-38l+10l

Model Verticals X-OS Treklight 38L+10L to najwyższej jakości plecak alpinistyczny wyposażony w najnowszy, odpinany system EXOS System®. Idea tego nowego systemu jest rewolucyjna: wewnętrzna rama wykonana z aluminium i włókien węglowych przenosi obciążenie z barków na biodra, a tym samym zmniejsza wysiłek ramion. Efektem końcowym jest odczucie komfortu nie do pobicia.

Kategoria SKI: Ortovox — AVABAG

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn