adidas Outdoor prezentuje akcję #claimfreedom – artykuł sponsorowany

przez Piotr Turkot | Opublikowano 10 listopada 2015 18:37

W październiku tego roku adidas ruszył z akcją #claimfreedom. Pod nazwą kryje się zaproszenie skierowane do wszystkich wyznawców sportów outdoorowych, szansa na zrealizowanie swoich wymarzonych, szalonych projektów, no i niepowtarzalna okazja na dołączenie do międzynarodowego teamu adidas Outdoor.

adidas-claimfreedom

Akcja #claimfreedom to cztery kroki:

  1. zgłoszenie – czyli przesłanie swojego projektu na stronę poświęconą akcji #claimfreedom. Uwaga: do grudnia 2015 roku.
  2. wybór – adidas Outdoor wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne projekty.
  3. realizacja – adidas włączy się w działania wybranych projektów, które będą realizowane między marcem i majem 2016 roku. Każdy z projektów będzie dokumentowany, będzie go można również śledzić na stronach adidas Outdoor, a informacje na bieżąco pojawiać się będą także na naszej stronie.
  4. członkostwo w teamie adidasa – jeden z wybranych finalistów akcji dołączy do międzynarodowego teamu adidas Outdoor.

Jest jeszcze jeden powód, by spróbować swoich sił w konkursie. Otóż niezależnie od ostatecznych wyników, adidas Poland wybierze także najlepszy polski projekt i nagrodzi go technicznymi produktami z linii Terrex o wartości 5000 złotych.

Akcję #claimfreedom firmują doskonale znane nazwiska. Obok znakomitych wspinaczy ( bracia Alex i Thomas Huberowie, Sashia DiGiulian, Kevin Jorgeson, Maya Smith-Gobat), projekt wspierają także przedstawiciele innych sportów: kolarz górski Peter Henke, kajakarz Sam Sutton oraz paralotniarze Jean Baptiste-Chandelier i Antoine Girard. Każdy z nich zachęci Was do realizowania swoich pasji – filmiki możecie znaleźć na profilu FB adidas Outdoor oraz stronie poświęconej konkursowi #claimfreedom.

Czas ucieka, szansa może się nie powtórzyć! :) Pamiętajcie, jeszcze do 15 grudnia możecie pochwalić się waszym projektem życia i dostać szansę na jego realizację. Powodzenia!

Artykuł sponsorowany

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn