Wybiegaj sobie udział w Biegu Rzeźnika

przez Administrator | Opublikowano 02 kwietnia 2014 12:51

Dla tych, którym nie sprzyjało szczęście podczas losowania miejsc startowych w XI Biegu Rzeźnika mamy dobrą wiadomość: prawo do startu można sobie wybiegać podczas Maratonu Lubelskiego.

Organizatorzy II Maratonu Lubelskiego, w ramach współpracy, otrzymali zapewnienie, że w ramach limitu uczestników jaki określono w tegorocznym Biegu Rzeźnika, zarezerwowano miejsca dla 10-ciu dwuosobowych drużyn. Jest tak dzięki temu, że Maraton Lubelski został uznany jako bieg kwalifikujący do XI Biegu Rzeźnika.

bieg_rzeznika

Maraton Lubelski odbędzie się w Lublinie w dniu 11 maja 2014 r. XI Bieg Rzeźnika odbędzie się w Bieszczadach w dniu 20 czerwca 2014 r.

Jak to wygląda?

1. Przy przekazywaniu w/w praw decydować będzie wynik netto uzyskany w 2-gim Maratonie Lubelskim. W pierwszej kolejności brane będą pod uwagę zgłoszone drużyny (suma wyników netto), dopiero po nich pojedynczy reprezentanci zgłoszonych dwójek.

2. Miejsca te zostaną przekazane uczestnikom 2-go Maratonu Lubelskiego, którzy:

a. ukończą Drugi Maraton Lubelski (zostaną sklasyfikowani w oficjalnych wynikach biegu)

b. przed Maratonem zgłoszą chęć wzięcia udziału w Biegu Rzeźnika 2014 drogą mailową (info@maraton.lublin.eu z tematem Bieg Rzeźnika). W zgłoszeniu należy podać skład drużyny (Imiona i nazwiska, PESEL, kontakty).

c. w ciągu 5 dni kalendarzowych od informacji o przydzieleniu prawa do udziału (decyduje data wysłania maila przez Organizatora) dokona przelewu opłaty startowej (decyduje data wpłynięcia środków na konto Organizatora Biegu Rzeźnika), której wysokość zostanie podana w informacji (ale nie większa niż regulaminowa).

d. nieopłacone prawo udziału zostanie przekazane następnej drużynie, zgodnie z kwalifikacją z pkt. II.2.b i na zasadach zgodnych z pkt. II.2.c. Zakończenie kwalifikacji zakończone zostanie 14 czerwca 2014.

Pełen regulamin znajduje się TUTAJ. Powodzenia!

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn