Wiosna i lato 2014 w kolekcji marki Vaude

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 19 marca 2014 10:10

Marka Vaude kontynuuje rozwój swojej kolekcji plecaków. W tym sezonie pojawią się kolejne modele, zarówno w wersji dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Vaude wprowadzi także nowe projekty w kategorii odzieży górskiej i wspinaczkowej.

Plecaki Vaude

Plecaki należą do podstawowych produktów marki Vaude – firma produkuje je od początku swojego istnienia, czyli od 1974 roku. Dekady doświadczenia sprawiły, że obecnie Vaude może poszczycić się mianem europejskiego lidera w tej kategorii produktowej.

S14_EL1Q4408_vaude_attenberger_r

W tym sezonie Vaude wprowadzi trzy nowe modele plecaków dla fanów górskiego trekkingu i podróży: Centauri, Astrum i Asymmetric.

  • Centauri

To podstawowy plecak marki, przeznaczony do trekkingu. Występuje w dwóch rozmiarach: 65+10 l i 75+10 l. Plecak ma dużo, funkcjonalnie rozmieszczonej przestrzeni do pakowania. Dostęp do komory głównej może być z góry lub z boku plecaka.

S14_EL1Q9752_vaude_attenberger_r

VAUDE_Centauri-65+10_11727_b

 

Dzięki systemowi pasków ściągających można go łatwo skompresować. Dla tych, którzy lubią mieć pod ręką ważne przedmioty, w pasie biodrowym znajduje się kieszonka. Centauri ma regulowany system nośny, dzięki czemu można go dopasować zarówno do wymagań pleców użytkownika, jak i rozmieszczenia ciężaru. W podstawowej wersji waży 2590 g.

  • Astrum

Od Dolomitów po Wietnam – Astrum przeznaczony jest dla podróżników, którzy nie boją się dalekiej drogi i jednocześnie cały swój sprzęt chcą mieć ze sobą. Astrum występuje w rozmiarze 60 l i 70 l. W wersji podstawowej waży 2500 g.

VAUDE_Astrum-60+10_11737_791

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn