Najlepsze produkty outdoorowe na sezon 2014/15 zdaniem jury ISPO AWARD

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 03 lutego 2014 12:38

Oru Kayak, Powertraveller, Salewa, Edelrid, MSR, Deuter, Woolpower, Arc’teryx, Haglöfs, Cohaesive, Mountain Hardwear, Klättermusen – oto marki, których produkty zdaniem jury ISPO AWARD zasłużyły na nagrodę GOLD WINNER na tegorocznych targach ISPO MUNICH 2014. Zwycięskie produkty będą dostępne dla miłośników outdooru w przyszłym zimowym sezonie 2014/15.

ISPO_AW14_GoldWinner_Small_Web_Pos

Wszyscy zwycięzcy nagrody ISPO GOLD AWARD w kategorii outdoor (fot. Outdoor Magazyn)

Wszyscy zwycięzcy nagrody ISPO GOLD AWARD w kategorii outdoor (fot. Outdoor Magazyn)

ISPO AWARD 2014 – GOLD WINNER:

ORU KAYAK – Produkt Roku

Kajak Oru to sprzęt nadający się zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych kajakarzy. Jest to najbardziej pakowny i łatwy do transportu kajak na rynku.  Osoby mieszkające w małych mieszkaniach mogą schować kajak Oru do szafy lub do bagażnika samochodu. Żeglarze mogą przechowywać wiele takich kajaków na pokładzie większej łodzi w celu dopłynięcia nimi do brzegu. Pasażerowie lotniczy bez problemu odprawią ten kajak przed lotem. Można  go transportować jak plecak podczas wędrówki do źródeł trudno dostępnych rzek górskich.

Oru Kajak na ISPO MUNICH 2014 (fot. Outdoor Magazyn)

Oru Kajak na ISPO MUNICH 2014, a w tle Piotr Turkot, jeden z jurorów nagrody (fot. Outdoor Magazyn)

Złożony Oru Kajak na ISPO MUNICH 2014 (fot. Outdoor Magazyn)

Złożony Oru Kajak na ISPO MUNICH 2014 (fot. Outdoor Magazyn)

POWERTRAVELLER

Bateria powermonkey expedition może równocześnie ładować urządzenia 5V i 12V. Tę wydajną litowo-polimerową baterię 10500 mAh można naładować na 5 sposobów: z gniazda prądu zmiennego, ruchami ręki, energią wiatrową, słoneczną oraz wodną. Niezwykle zaawansowana technologia zastosowana w tym urządzeniu pozwala na równoległe ładowanie energią wiatrową i słoneczną. Ergonomiczny projekt łopatek umożliwia ich wykorzystanie zarówno podczas ładowania za pomocą wody, jak i wiatru.

SALEWA – MS CAPSICO INSULATED

Buty Capsico idealnie nadają się do założenia po długim dniu spędzonym na stoku – nie wymagają żadnej regulacji. Ich konstrukcja, ocieplana przez syntetyczne wypełnienie PrimaLoft, zapewnia wygodę oraz ciepło, podczas gdy membrana SALEWA gwarantuje suchość stopy. Dobrze spisują się również w czasie wędrówki po śniegu lub lodzie. Komfort zapewnia nie tylko wysokiej jakości skóra i sprawdzony system 3F Vario, lecz również podeszwa zainspirowana samochodowym bieżnikiem zimowym.

SALEWA - MS CAPSICO INSULATED

SALEWA – MS CAPSICO INSULATED

EDELRID – CORBIE 8,6 MMV

Corbie 8,6 mm to najcieńsza lina wspinaczkowa na świecie z certyfikatem liny pojedynczej,  połówkowej i bliźniaczej. Niewielka średnica 8,6 mm zapewnia wystarczającą wytrzymałość dzięki zastosowaniu specjalnego splatanego rdzenia. Ten rdzeń stanowi swoistą linę-wewnątrz-liny i wydajnie zwiększa bezpieczeństwo. Uważny dobór surowców w połączeniu z innowacyjnym wykończeniem pozwalają na poprawienie łatwości przesuwania się liny.

EDELRID - CORBIE 8,6 MMV

EDELRID – CORBIE 8,6 MMV

MSR – REVO EXPLORE

Nowe rakiety firmy MSR – Revo Explore – stanowią połączenie stalowych elementów, gwarantujących wytrzymałość i dobrą przyczepność, z plastikową konstrukcją, dającą lekkość i elastyczność poprzeczną. Jest to zaawansowany produkt równie dobrze nadający się dla zawodowców, amatorów, jak i niedzielnych użytkowników. Rakiety Revo Explore zostały wyposażone w nowe wiązania MSR HyperLink z intuicyjnym systemem zamykania na 2 paski, gwarantującym łatwe zakładanie i całodzienny komfort.

MSR - REVO EXPLORE

MSR – REVO EXPLORE

DEUTER – PACE 36

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn