Kalendarz Polskiego Związku Alpinizmu 2014

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 12 listopada 2013 14:17

Informujemy o ukazaniu się kalendarza PZA na rok 2014 pod hasłem „Życie na koniuszkach palców”, poświęconego szeroko rozumianej tematyce gór i jaskiń oraz dyscyplinom sportu którym patronuje Polski Związek Alpinizmu.

Kalendarz skomponowany jest z 13 plansz (w tym strona tytułowa), na których znajdują się m.in. zdjęcia przesłane na konkurs fotograficzny organizowany przez PZA pod hasłem: „Życie na koniuszkach palców”. Niniejszy konkurs fotograficzny był prowadzony w terminie od 15 lipca do 15 września 2013 r. Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Z ponad 260 nadesłanych prac wybrano 3 finalistów. Nagrodzone prace można zobaczyć tutaj.

kalendarz2014-pza

  • Nakład kalendarza: 4000 egzemplarzy
  • Format: 59 x 40 [cm]

Zapraszamy do zapoznania się z podglądem kalendarza w formacie *pdf.

Kalendarz powinien być niebawem dostępny w klubach zrzeszonych w PZA, do których zostanie wysłana oferta specjalna na zakup ilości hurtowych. Sugerowana cena sprzedaży detalicznej 32 zł brutto. W cenie 32 zł + 10 zł kosztów wysyłki PZA prowadzi również sprzedażkalendarza w internetowej sprzedaży detalicznej.

Źródło: PZA

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn