Thule Crew – mistrzowie sportowi promują aktywny tryb życia

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 03 lipca 2013 14:32

Firma Thule z dumą przedstawia Thule Crew – drużynę złożoną ze znakomitych sportowców, słynących z najwyższych umiejętności oraz zamiłowania do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Sformowanie Thule Crew to element misji  Thule, polegającej na promowaniu zdrowego trybu życia i sportu – wszyscy członkowie ekipy zostali wybrani tak, by zachęcić jak najwięcej osób do aktywnego spędzania czasu. Drużyna zostanie oficjalnie zaprezentowana na rozpoczynających się wkrótce w niemieckim Friedrichshafen targach European Outdoor Fair.

Caroline Gleich

Caroline Gleich

Thule Crew powstała, by wprowadzić w życie firmową dewizę Thule – Bring your life. Każdy z wchodzących w jej skład sportowców słynie z pasji i pragnienia, by w swojej dyscyplinie osiągnąć więcej niż ktokolwiek inny. Wszyscy są też znani z pełnego zaangażowania i profesjonalizmu – to postaci zdecydowanie godne naśladowania.

Sportowców zaproszonych do Thule Crew wybraliśmy, biorąc pod uwagę ich osobowości oraz nastawienie do życia. Wszyscy są wpływowymi postaciami w swoich dyscyplinach sportowych, i mają tę samą pasję oraz głód przygód, którymi szczyci się Thule – komentuje Peter Kjellberg, SVP Brand and Marketing Thule Group.

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to nie jest dla mnie hobby – to styl życia. Nie zastanawiałem się długo, czy przystąpić do Thule Crew – motywowanie ludzi do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia jest przecież niezmiernie ważne – wyjaśnia Garrett McNamara, surfer i członek Thule Crew.

Garrett McNamara

Garrett McNamara

Inicjatywa Thule Crew jest kolejnym dowodem na zainteresowanie szwedzkiej firmy segmentem outdoorowym – w ofercie Thule znajdziemy m.in. bagażniki i uchwyty do przewozu rowerów, sprzętu do uprawiania sportów wodnych i zimowych, a także torby, plecaki, walizki oraz akcesoria do transportowania smartfonów, tabletów czy aparatów fotograficznych. Nie ważne, gdzie jedziemy i co chcemy zabrać – Thule z pewnością oferuje produkt, który pozwoli na dowiezienie sprzętu i bagażu na miejsce bezpiecznie, wygodnie i stylowo.

Członkowie Thule Crew

 • Lindsey Vonn – prawdopodobnie najlepsza w historii narciarka alpejska.
 • Garrett McNamara – słynny surfer, król wielkich fal.
 • Caroline Gleich – specjalista od deski z wiosłem (stand up paddle), narciarstwa big mountain, a także szusowania w puchu.
 • Chris Van Dine – profesjonalista w rowerowym zjeździe górskim.
 • Eva Nyström – mistrzyni świata w Duathlonie i prawdziwa Iron Woman.
 • Flo Orley – ikona snowboardu i jeden z najlepszych freeriderów na świecie.
 • Matthias Giraud – specjalista od narciarstwa big mountain oraz base jumpingu.
 • Meredith Miller – jedna z najlepszych amerykańskich specjalistek od cyclocross, a także rowerowowych wyścigów – górskich i szosowych.
 • Niccolo Peter Kai Porcella – jedna z najmłodszych i najpopularniejszych gwiazd świata kitesurfingu.
 • Tim Johnson – doskonały amerykański kolarz, specjalizuje się w cyclocrossie oraz wyścigach szosowych.
 • Thule Adventure Team (Per Vestling, Marcel Hagener, Martin Flinta, Jacky Boisset oraz Myriam “Mimi” Guillot) – najlepsza na świecie drużyna Adventure!

Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.thule.com/thulecrew

Thule na Facebooku: www.facebook.com/thulebringyourlife

Thule na YouTube: www.youtube.com/thule

O Thule Crew

Thule Crew powstała w 2013 r. Drużynę stworzono, by realizować misję Thule – czyli zachęcać wszystkich do spędzania czasu na świeżym powietrzu i prowadzenia aktywnego trybu życia. Jej członkowie wyróżniają się sportową pasją i zacięciem outdoorowym, a także opartym na szacunku podejściem do przyrody – każdy z nich jest wzorem do naśladowania dla fanów i miłośników ich dyscyplin sportowych.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.thule.com/thulecrew

Informacja prasowa marki Thule

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn