19 października odbędzie się II Maraton Kampinoski

19 października br. na terenie Parku Kampinoskiego odbędzie się II Maraton Kampinoski. To impreza biegowa organizowana na dwóch dystansach: 21 km i 42 km przez Klub Sportowy Ekobiegi. Sponsorem głównym wydarzenia została marka Merrell. Maraton cieszy się dużym zainteresowaniem wśród biegaczy i choć rejestracja została zakończona, Merrell umożliwia zdobycie pakietu startowego.

Maraton Kampinoski już po raz drugi poprowadzi biegaczy urokliwymi trasami Puszczy Kampinoskiej. W tym roku limit miejsc został podwojony w stosunku do poprzedniej edycji i został całkowicie zapełniony.

MRL_F13_TrailRun09_MediumRes_CMYK

Chętni, którym nie udało się zarejestrować mogą wygrać pakiety startowe na oba dystanse w konkursie marki Merrell. Wystarczy wejść na oficjalny profil marki na facebooku https://www.facebook.com/MerrellPoland, polubić stronę oraz w komentarzu wpisać hasło zachęcające do startu w Maratonie Kampinoskim. Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone pakietami startowymi. Konkurs trwa do 14 października br.

Merrell jako sponsor główny biegu przygotował we współpracy ze sklepem Sport Guru niespodziankę dla uczestników. W pakiecie startowym każdy znajdzie kupon rabatowy o wartości 50 zł na buty Merrell, do wykorzystania w sklepie Sport Guru w Warszawie ul. Meissnera 1/3 lok. 306.

Maraton Kampinoski ma charakter biegu trailowego na dwóch dystansach. Celem imprezy jest propagowanie biegania jako najprostszej formy ruchu oraz promocja Kampinoskiego Parku Narodowego, jego walorów turystycznych i sportowych. Maraton wystartuje o godz. 9, półmaraton o 9.30. Start i meta zostaną umiejscowione w Dziekanowie Leśnym. Zakończenie zawodów zostało przewidziane na godzinę 15.30.