O nas

Opublikowane przez Wojciech Słowakiewicz : poniedziałek, Marzec 18th, 2013 z 0 Comments

Outdoor Magazyn to pierwsze miejsce w internecie, w którym fani outdooru znajdą wszystkie niezbędne informacje na temat swojej pasji – począwszy od nowości sprzętowych, przez testy, poradniki dotyczące ekwipunku i podróży, bezpieczeństwa i strategii, miejsc, które warto odwiedzić, po książki, które warto przeczytać i wydarzenia, na których koniecznie trzeba się pojawić.

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowej, ciekawej i kompetentnej informacji na temat outdooru, a także promocja aktywności outdoorowych wśród Polaków.

Piszą dla nas specjaliści i pasjonaci, którzy ze sprzętu outdoorowego korzystają na co dzień, a przy tym mają także niezbędną wiedzę merytoryczną na temat jego użytkowania.

Mamy dostęp do najświeższych informacji z rynku outdoorowego, jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkim outdoorowymi markami dostępnymi w polskich sklepach, jeździmy na branżowe targi, skąd przywozimy wieści, których nigdzie indziej nie znajdziecie. Tylko z nami będziecie stale na bieżąco z rynkowymi nowościami.

Outdoor to jednak przede wszystkim nieograniczona przestrzeń na łonie natury. Chcemy polecać najciekawsze i najpiękniejsze miejsca, w których można realizować swoją outdoorową pasję – te tuż obok, za rogiem, jak i położone na dalekich rubieżach świata.

Outdoor to trekking w Tatrach, wspinaczka w sudeckich skałach, wyprawa nas kaukaskie szczyty, ale także bieg po połoninach i po lesie za miastem, spacer z kijami do nordic walking po karkonoskich szlakach, spływ kajakami po suwalskich rzekach, biegówki na Mazurach, rowerowa wyprawa po Słowacji, skitoury na alpejskich zboczach, czy wreszcie rajdy przygodowe w Turcji. I wiele więcej! Outdoor to też dyscypliny, które dopiero się rodzą. O nich również przeczytacie na naszych łamach.

O pasji rozmawiamy także z wybitnymi sportowcami i przedstawicielami branży, którzy outdoorowi poświęcili swoje życie. Outdoor Magazyn to również ciekawe wywiady i reportaże przybliżające sylwetki tych, którzy nie boją się przesuwać granic swoich możliwości.

Zapraszamy do lektury!

Redakcja Outdoor Magazynu

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Zapisz się do naszego newsletteraOutdoor Magazyn