O nas

Outdoor Magazyn to pierwsze miejsce w internecie, w którym fani outdooru znajdą wszystkie niezbędne informacje na temat swojej pasji – począwszy od nowości sprzętowych, przez testy, poradniki dotyczące ekwipunku i podróży, bezpieczeństwa i strategii, miejsc, które warto odwiedzić, po książki, które warto przeczytać i wydarzenia, na których koniecznie trzeba się pojawić.

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowej, ciekawej i kompetentnej informacji na temat outdooru, a także promocja aktywności outdoorowych wśród Polaków.

Piszą dla nas specjaliści i pasjonaci, którzy ze sprzętu outdoorowego korzystają na co dzień, a przy tym mają także niezbędną wiedzę merytoryczną na temat jego użytkowania.

Mamy dostęp do najświeższych informacji z rynku outdoorowego, jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkim outdoorowymi markami dostępnymi w polskich sklepach, jeździmy na branżowe targi, skąd przywozimy wieści, których nigdzie indziej nie znajdziecie. Tylko z nami będziecie stale na bieżąco z rynkowymi nowościami.

Outdoor to jednak przede wszystkim nieograniczona przestrzeń na łonie natury. Chcemy polecać najciekawsze i najpiękniejsze miejsca, w których można realizować swoją outdoorową pasję – te tuż obok, za rogiem, jak i położone na dalekich rubieżach świata.

Outdoor to trekking w Tatrach, wspinaczka w sudeckich skałach, wyprawa nas kaukaskie szczyty, ale także bieg po połoninach i po lesie za miastem, spacer z kijami do nordic walking po karkonoskich szlakach, spływ kajakami po suwalskich rzekach, biegówki na Mazurach, rowerowa wyprawa po Słowacji, skitoury na alpejskich zboczach, czy wreszcie rajdy przygodowe w Turcji. I wiele więcej! Outdoor to też dyscypliny, które dopiero się rodzą. O nich również przeczytacie na naszych łamach.

O pasji rozmawiamy także z wybitnymi sportowcami i przedstawicielami branży, którzy outdoorowi poświęcili swoje życie. Outdoor Magazyn to również ciekawe wywiady i reportaże przybliżające sylwetki tych, którzy nie boją się przesuwać granic swoich możliwości.

Zapraszamy do lektury!

Redakcja Outdoor Magazynu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist