HAMMER sponsorem Mountainboardowych Mistrzostw Świata

przez Piotr Turkot | Opublikowano 23 lipca 2019 11:38

Marka HAMMER lider w Polsce wśród telefonów i smartfonów o podwyższonej odporności, wspiera organizację Mountainboardowych Mistrzostw Świata. Zawody w dyscyplinie będącej letnią odmianą snowboardu, która narodziła się w Ameryce, odbędą się w Polsce – w Moszczenicy k. Krakowa. Start już 26 lipca.

Zawody w Moszczenicy wpisały się już na stałe w kalendarz fanów mounainboardingu, który zaliczany jest do sportów ekstremalnych. Dotychczas jednak ten największy park mountainboardowy w Polsce – „Mosquito Moszczenica” pod Krakowem, stanowił arenę rywalizacji w Mistrzostwach Polski. Tym razem po raz pierwszy rozegrane zostaną tu Mountainboardowe Mistrzostwa Świata, a do Moszczenicy zawitają najlepsi zawodnicy globu.

Hammer sponsorem Mistrzostw Świata w Mountainboardingu (fot. arch. Hammer)

Startujący powalczą o tytuł mistrza we Freestyle’u, czyli ewolucjach wykonywanych podczas skoków, w czterech kategoriach: Open, Women, Junior i Masters. O tym, kto zwycięży, zadecyduje suma uzyskanych punktów, które przyznawane będą za styl, stopień trudności tricku, wysokość skoku oraz lądowanie. Oprócz tego organizatorzy przygotowali także dwie dodatkowe konkurencje: Slalom i Jibb. W pierwszej liczyć się będzie najszybszy czas przejazdu po wyznaczonej trasie, natomiast w drugiej ewolucje wykonane na przeszkodach jibbowych. Emocje gwarantowane.

Plan startów

Treningi i eliminacje do zawodów rozpoczną się już w piątek 26 lipca. Natomiast oczy wszystkich zwrócone będą na sobotnie finały, podczas których wyłoniony zostanie tegoroczny mistrz świata i te wystartują o godzinie 13. Na zwycięzcę czeka oczywiście wzmocniony HAMMER!
Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a szczegóły o atrakcjach i przebiegu zmagań można śledzić na profilu FB imprezy.

Informacja prasowa Hammer

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn