Otwarte Dni Skitour i Freeride w katowickim Tuttu

przez Michał Gurgul | Opublikowano 21 listopada 2018 12:15

Zapraszamy na Dni Skitour i Freeride. Odbędą się w dniach 26-30 listopada 2018 w sklepie turystycznym Tuttu w Katowicach, ul. Kościuszki 8. Tylko w ciągu tych dni macie okazję przejrzenia tak dużej oferty produktów Skitour i Freeride! Dodatkowo: prezentacje kolekcji 2018/19, porady specjalistów, mierzenie i dopasowywanie butów, nart i wiązań oraz specjalne rabaty.

Co ciekawego będzie można zobaczyć?

  • Buty Dynafit HOJI – buty o unikalnym systemie, gdzie jedną klamrą przełączamy zarówno blokadę pochylenia, luzujemy klamry cholewki, jak i zmieniamy sztywność buta. Zastosowano w nich również unikalny system mocowania raków.
  • Najnowsza kolekcja nart MAJESTY, które mieliśmy okazję testować w marcu w Szczyrku. Wybraliśmy oczywiście te, na których najlepiej nam się jeździło.
  • Jako nowość w naszych sklepach oferta super lekkich, technicznych wiązań ATK.
  • Będzie można również zapoznać się z ofertą lidera w produkcji sprzętu lawinowego – PIEPS. Ich najnowsze detektory to nie tylko lata doświadczeń, ale również powiew nowoczesności np. zarządzanie detektorem za pomocą aplikacją przez Bluetooth.
  • Jak zwykle pokazujemy działanie plecaków lawinowych – pokazy w sklepie i w klubie Namaste 28.11 (środa). W ofercie plecaki ABS, Mammut, Black Diamond.

Otwarte Dni Skitour i Freeride w katowickim Tuttu

A gdy już kupicie wymarzony sprzęt, zapraszamy na prelekcje do Klubu Podróżników Namaste (ul. Jana III Sobieskiego 27, Katowice):

  • 26 listopad 2018 godz. 19 Mateusz Knap i Filip Kuźniak “Łatwy skialpinizm. GrossVenediger i GrossGlockner na lekko.”
  • 28 listopad 2018 godz. 19, Dawid Blaut, “71Trzy! Czte! Ry! Czyli o tym jak wejść na swój pierwszy siedmiotysięcznik.”

Więcej szczegółów w wydarzeniu: http://bit.ly/skiturytuttu

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn