Konkurs „Pierwsze kroki na slacku” – ogłoszenie zwycięzcy!

przez Michał Gurgul | Opublikowano 24 września 2018 11:33

Konkurs „Pierwsze kroki na slacku”, który zorganizowaliśmy wspólnie z marką Slackhouse, dobiegł końca. Ogłaszamy zwycięzcę, który za filmową prezentację swoich pierwszych prób na taśmie, otrzyma 25-metrowy zestaw Buddha marki Slackhouse.

Nagroda dla zwycięzcy konkursu – zestaw do slackline (fot. Outdoor Magazyn)

Jury miało niełatwe zadanie. Spośród nadesłanych przez Was filmów, trzeba było wyłonić najlepszy czyli taki, który przedstawia pełne walki, pierwsze próby przejścia taśmy slackline. Ocenie podlegała głównie autentyczność (czy są to faktycznie pierwsze próby, czy jest to chodzenie, czy slackline czy może inny rodzaj przejścia) oraz oddanie i determinacja.

Zwycięzca konkursu – Artur Patrzałek

Zwyciężył film nadesłany przez Artura Patrzałka, na którym możemy zobaczyć jego próby postawienia pierwszego kroku. Jury doceniło taneczny krok, kocie ruchy i poświęcenie. Entuzjazm z jakim Artur podniósł się po upadku daje powody przypuszczać, że regularne treningi na nowej taśmie slackline spowodują szybki progres. Gratulujemy!

Oto zwycięski klip:

Wszystkie nadesłane filmiki znajdziecie w komentarzach do posta informującego o konkursie na profilu Facebook Outdoor Magazynu.

Zwycięzca – Artur Patrzałek – otrzyma nagrodę ufundowaną przez markę Slackhouse. Jest to nowy zestaw dla początkujących i średnio zaawansowanych – Buddha 25 m. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy do rozpoczęcia przygody z taśmą slackline.

Zestaw Buddha marki Slackhouse (fot. slackhouseshop.pl)

Zarówno zwycięzcy, jak i pozostałym Czytelnikom, polecamy nasze artykuły poradnikowe:

Redakcja OM

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn