Bielizna z wełny Merino od Helly Hansen

przez Administrator | Opublikowano 18 kwietnia 2018 10:45

Helly Hansen uzupełnia kolekcję bielizny na sezon wiosna-lato 2018 o produkty zawierające wyjątkową wełnę merynosów.

Wełna to ogromny komfort, nieporównywalny z bielizną syntetyczną – podkreśla Rafał Król, ekspert w dziedzinie outdooru.

Misją Helly Hansen jest tworzenie odzieży technicznej, która ma dać komfort i poczucie bezpieczeństwa entuzjastom wypoczynku. Odpowiednia bielizna jest kluczowym elementem stroju podczas wysiłku fizycznego.

Linia Merino Light od Helly Hansen to damskie i męskie topy, które zapewniają efekt chłodzenia i naturalnej kontroli zapachów, zwiększając komfort użytkowania. Ponadto, każdy produkt jest lekki i przewiewny, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas uprawianiu sportu.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło ekspertom Helly Hansen stworzyć lekką linię odzieży ze 100% wełny z merynosów.

Mało kto wie, że bielizna wełniana to idealne rozwiązanie na letnie wyprawy, ponieważ chroni nas przed oparzeniami słonecznymi i promieniowaniem UV, oraz działa jak termostat – podkreśla Rafał Król. Lekka, 100% wełna z merynosów ma wyjątkową właściwość dodawania lekkiego ciepła w chłodne poranki, a efekt chłodzenia w cieplejsze dni, co jest kolejnym dużym atutem produktów. Ponadto mają one naturalną odporność na zapach i dają odczucie miękkości. 

Ten, kto nie ma odzieży z wełny owiec merynosów (merino) ten nie wie, że to najdelikatniejsza wełna z włókien tak cienkich, że nie drapią nawet bardzo wrażliwych osób – mówi Rafał Król.

Informacja prasowa Helly Hansen

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn