XVIII Karkonoskie Dni Lajtowe już w listopadzie

przez Administrator | Opublikowano 31 października 2017 11:48

Wszystkich miłośników gór i alpinizmu zapraszamy do Karpacza, na XVIII Karkonoskie Dni Lajtowe. Pokazy filmów i prelekcje gwiazd tradycyjnie odbędą się w sali kinowej Hotelu Gołębiewski. W tym roku nasz festiwal staje się pełnoletni, więc nie może zabraknąć atrakcji. W ramach “Pokazów Gwiazd” na sobotę i niedzielę zaplanowaliśmy aż 12 wspaniałych prelekcji, które poprzedzą pokazy z najciekawszych wypraw klubowych.

Gośćmi Karkonoskich Dni Lajtowych będą między innymi: Felix Berg, Roberto Rossi, Oscar Cadiach, Denis Urubko, Leszek Cichy, Janusz Adamski, Rick Allen, Adam Bielecki i Andrzej Machnik.

Piątkowy i sobotni wieczór spędzimy w karczmie Gniewków, w pobliskiej Kostrzycy, gdzie odbędą się koncerty zespołów “Absynthe” oraz “Niepokorni”. Wręczymy też nagrodę – “Primus inter Pares”, która i tym razem zapewne trafi w ręce zasłużonego wspinacza.

Bilety na festiwal można nabyć za pośrednictwem strony: www.dnilajtowe.pl oraz na samej imprezie.

Zapraszamy do odwiedzenia festiwalu i wspólnej zabawy.

Szczegółowy program imprezy znajduje się TUTAJ.

Informacja organizatora

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn