Trwają zapisy na XVI Memoriał Bartka Olszańskiego (8-10 grudnia)

przez Administrator | Opublikowano 31 października 2017 11:42

W dniach 8-10 grudnia 2017 roku odbędą się po raz 16. zawody drytoolowe upamiętniające Bartka Olszańskiego, ratownika TOPR, który zginął w trakcie akcji ratunkowej pod Szpiglasową Przeleczą w 2001 roku. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce na ścianie w masywie Buli pod Bandziochem, w Morskim Oku.  Zawodnicy w ciągu 2 dniu będą mieli okazje zmierzyć się z 8-9 drogami w różnym stopniu trudności (ok. 5-9+).

Termin nadsyłania zgłoszeń

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, wiek, przynależność klubową, miejscowość oraz potwierdzenie opłaty memoriałowej, prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową do 30 listopada na adres: mbo.drytool@gmail.com. Prosimy o terminowe wysyłanie zgłoszeń, jest to związane z koniecznością rezerwacji miejsc noclegowych. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone drogą elektroniczną.

Jeżeli zawodnicy będą przyjeżdżać z osobami towarzyszącymi, prosimy o podanie w zgłoszeniu danych tych osób. Ze względu na logistykę zawodów ilość uczestników jest ograniczona, o wpisaniu na listę startową będzie decydować kolejność zgłoszenia. Gdyby ktoś rezygnował z udziału prosimy o przesłanie w tej sprawie maila.

Opłata startowa i zakwaterowanie

Opłata startowa dla zawodników wynosi: 75 zł od zawodnika, 100 zł od zawodnika z 1 osobą towarzyszącą. Noclegi będą dostępne w Schronisku w Morskim Oku, opłat proszę dokonać indywidualnie. Opłata obejmuje: wpisowe, impreza integracyjna, gadżety memoriałowe.

Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie do schroniska w piątek (08/12/2017). Przypominamy o konieczności posiadania ubezpieczenia w trakcie trwania MBO.

Program i regulamin zawodów są dostępne na naszej stronie FB.

Informacja organizatorów

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn