Marka MindShift Gear prezentuje nowe modele plecaków dla miłośników outdoorowej fotografii

przez Administrator | Opublikowano 09 października 2017 10:50

Marka MindShift Gear od ThinkTank, znana z wieloktortnie nagradzanej serii Rotation 180, przedstawia dwie nowe serie plecaków outdoorowych: BackLight oraz UltraLight Dual. Modele przeznaczone są dla osób zajmujących się fotografią profesjonalnie jak i amatorsko, a które lubią jednocześnie spędzać czas aktywnie.

Nowe plecaki, poza miejscem na sprzęt fotograficzny oraz laptop, oferują przestrzeń na rzeczy osobiste. Seria BackLight oferuje dostęp do sprzętu bez konieczności ściągania plecaka.

Modele UltraLight Dual jest ultra lekki – plecak o pojemności 36L waży 1,5kg. Ta seria pozwala na zwiekszenie przestrzeni dostępnej na rzeczy osobiste przez wyciągnięcie torby typu colt na sprzęt fotograficzny. Jest to hybryda 2 w 1 tak zaprojektowana i skonstruawana, aby każdą część można używać osobno.

Poza powyższymi zaletami oba plecaki są wygodne, wytrzymałe i bardzo dobrze chronią sprzęt fotograficzny. ,Użyte materiały są najwyzszej jakości o czym świadczy dożywotnia gwarancja na uszkodzenia niemechaniczne. Oba plecaki posiadają poktrowce przeciwdeszczowe oraz uchwyty na statyw.

Seria BackLight jest dostępna w rozmiarach 26l i 36l. Seria UltraLight Dual jest dostępna w rozmiarach 25l i 36l. Szczegóły na stronie dystrybutora: www.ttfoto.pl

Informacja prasowa marki MindShif Gear from ThinkTank

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn