Merrell przedstawia jesienno-zimową odsłonę kolekcji Annex

przez Administrator | Opublikowano 18 września 2017 15:40

W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym w ofercie Merrell pojawi się miejska kolekcja Annex. Trzy modele wchodzące w jej skład to połączenie najlepszej jakości materiałów, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa i komfortu.

Komfort podczas aktywnych dni w mieście to zasługa zastosowanej w podeszwie środkowej wkładki EVA. Linia Annex obejmuje trzy modele: Merrell Annex Trak Moc, Merrell Annex Trak oraz Merrell Annex Trak Mid. Każdy z nich został wykonany przy zastosowaniu skórzanej cholewki z elementami siateczki, co zagwarantuje wygodę i komfort
od pierwszych dni jesieni, aż po mroźną zimę. Gumowe wzmocnienia na piętach zapobiegają szybkiemu przecieraniu się materiału i zapewniają jeszcze większą wytrzymałość butów.

Merrell Annex Trak MID

Ta wstrzykiwana pod ciśnieniem pianka gwarantuje amortyzację i wygodę podczas długiego marszu, a opatentowana przez markę wkładka M-Select FIT.ECO zapobiega powstawaniu bakterii powodujących nieprzyjemny zapach.

Merrell Annex Trak

Kolekcja została wykonana w stonowanej kolorystyce – brązu, czerni oraz granatu, co pozwoli bez problemu dopasować je do praktycznie każdej stylizacji.

Merrell Annex Trak Moc

Śliskie i mokre chodniki wymagają odpowiedniej podeszwy. Merrell wyszedł naprzeciw potrzebom tych, którzy nawet, gdy temperatura spadnie poniżej zera, nie boją się wyjść na dwór. Zastosowana w modelach z linii Annex podeszwa z gumy Vibram® oraz specjalna konstrukcja bieżnika M-Select GRIP zapewniają świetną przyczepność na śliskim podłożu.

Informacja prasowa

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn