Startują zapisy na zawody kolarskie “Kellys Enduro MTB Series”

przez Administrator | Opublikowano 11 sierpnia 2017 11:29

We wtorek zostały uruchomione zapisy na III edycję cyklu zawodów kolarskich “Kellys Enduro MTB Series”. To największy cykl zawodów enduro w Polsce i jedyny rozgrywany w formule “on-sight” – rywalizacja odbywa się bez wcześniejszej znajomości trasy.

Fanów tej formuły przybywa, o czym świadczy najlepiej frekwencja na I i II edycji (odpowiednio 267 i 232 osoby).

Impreza odbędzie się 9 września w Bystre w Gminie Baligród. To już druga tego typu impreza w Bieszczadach. W zeszłym roku na początku października zostały przeprowadzone tam Mistrzostwa Polski w Enduro MTB.

Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem zarówno zawodników (wystartowało ponad 170 osób), jak i mediów (blisko 70 publikacji). Bardzo ciekawe Odcinki Specjalne wyznaczone na terenie Nadleśnictwa Baligród były pozytywnie ocenione przez uczestników. Dlatego organizatorzy postanowili również w tym roku przeprowadzić w tym rejonie zawody. Bazą imprezy będzie ośrodek WISAN. Prawo startu w zawodach mają wszyscy chętni, spełniający założenia regulaminu (dostępny na stronie http://enduro-mtb.eu).

Rejestracji można dokonać na stronie www. Zapraszamy do udziału w imprezie. http://zapisy.enduro-mtb.eu/pl/baligrod

Grzegorz Miedziński

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn