Natalia Tomasiak poprowadzi biegowe warsztaty w ramach Akademii Górskiej

przez Administrator | Opublikowano 10 sierpnia 2017 13:59

W ramach kolejnej edycji Akademii Górskiej, która odbędzie się w dniach 2-3 września w Tatrach, jeden z warsztatów będzie poświęcony biegom górskim i testom sprzętu. Spotkanie poprowadzi utytułowana zawodniczka – Natalia Tomasiak.

Natalia Tomasiak podczas Gran Paradiso Royal Ultra Sky Marathon 2017 (fot. IanCorless.com)

Jak czytamy w zapowiedzi:

Warsztaty rozpoczniemy krótką prezentacją na temat treningu przygotowującego do biegów górskich, odżywiania, sprzętu. Następnie cała grupa uda się na wycieczkę biegową ok. 13 km, gdzie Natalia pokaże technikę poruszania się z kijami w trakcie biegu, technikę podbiegów oraz zbiegania. Będzie okazja przetestować również kije biegowe Black Damond.
Natalia w ostatnim czasie zmierzyła się z kolejnym biegiem z cyklu Skyrynning Extreme więc zdradzi tajniki poruszania się w na prawdę extramalnym terenie :)
Dla uczestników warsztatów przewidziane niespodzianki od sponsorów. Specjalnie na te warsztaty marka SUUNTO przygotowała zegarki treningowe, które będzie można przetestować i sprawdzić jakie mają funkcję, a marka SALOMON buty i plecaki biegowe.

Więcej informacji i zapisy TUTAJ.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn