Bieg Małego Mistrza o Puchar Prezesa Befado dla najmłodszych sportowców

przez Administrator | Opublikowano 23 maja 2017 12:55

24 czerwca 2017 odbędą się w ramach III Otwartych Mistrzostw Bielska-Białej w Biegach Górskich organizatorzy zorganizują dla dzieci Bieg Małego Mistrza o Puchar Prezesa Befado. Organizatorzy przewidzieli 100 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W zawodach mogą wystartować chłopcy i dziewczynki roczniki 2005-2017. Dzieci będą miały za zadanie przebiec od 100 m do 600 m. Zawody odbędą się w Hali Widowiskowo Sportowej pod Dębowcem w Bielsku-Białej.

Każde zgłoszone dziecko otrzyma w pakiecie startowym koszulkę oraz numer startowy, a na mecie piękny odlewany medal. Zapisy dla dzieci rozpoczęły się 15.05.2017. Szczegóły można znaleźć pod tym adresem: www.ultrabeskid.pl. Dla najszybszych dzieci w kategoriach przewidziano puchary.

Miło nam, że udało się połączyć siły i rozpocząć współpracę z firmą Befado. Już na początku wakacji szkolnych, w sobotę 24 czerwca zorganizujemy w Bielsku-Białej bezpłatne biegi dla najmłodszych, które nazwaliśmy Bieg Małego Mistrza o Puchar Prezesa Befado. To nas cieszy, że są firmy w Bielsku-Białej, które mogą sfinansować takie zawody. Chcemy, aby dzieci poczuły się jak prawdziwi sportowcy. Dla każdego dziecka będziemy mieli profesjonalny numer startowy, a na mecie każdy otrzyma medal i słodki poczęstunek. Takimi wydarzeniami możemy zaszczepić w dzieciach sportową pasję. To jest nasza rola, aby tworzyć takie możliwości – mówi Kuba Karcz ze stowarzyszenia Ultra Beski Sport.

Sponsorem głównym zawodów jest Befado, firma z Bielska-Białej, producent obuwia, firma z 80-letnią tradycją.

Regulamin, zgłoszenia, informacje: http://bit.ly/2oIZlXk

Organizatorem zawodów dla dzieci jest stowarzyszenie Befado, Ultra Beskid Sport i Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Informacja organizatora

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn