Mazurskie Tropy 2017 – przygoda z mapą i kompasem. Już w czerwcu!

przez Administrator | Opublikowano 13 kwietnia 2017 11:56

Znudziły Wam się tradycyjne wycieczki rowerowe „tam i z powrotem”? Chcecie zejść z utartych szlaków i odwiedzić miejsca, w które sami nigdy byście się nie zapuścili? Lubicie przygody, wyzwania, dreszcz emocji? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedzieliście twierdząco, to już teraz wpiszcie w kalendarz rajd pieszo – rowerowy na orientację „Mazurskie Tropy”.

V edycja rajdu, z bazą w Orzyszu, odbędzie się 10 czerwca 2017 r.. Ostatnie edycje przyciągnęły blisko 300 uczestników z całej Polski, a z roku na rok, grupa miłośników terenowej przygody z mapą i kompasem w ręku się powiększa.

Organizatorzy zapraszają każdego, bez względu na doświadczenie, kondycję i wiek. Startować można indywidualnie lub w zespołach. Uczestnicy będą mieli do wyboru:

  • trasy rowerowe 50 km lub 130 km,
  • trasy piesze 25 km lub 50 km,
  • trasę rekreacyjną.

Dystanse podane przy każdej z tras, oznaczają liczbę kilometrów jakie pokona osoba, która odnajdzie wszystkie punkty kontrolne. Oczywiście nie jest konieczne odnalezienie wszystkich punktów – zaliczyć można ich tyle, na ile starczy chęci, czasu i sił.

By zostać sklasyfikowanym wystarczy zaliczyć tylko 1 punkt kontrolny.

Trasa piesza rekreacyjna jest doskonałą okazją do poznania interesujących miejsc w gminie Orzysz. Jako trasa prosta nawigacyjnie, polecana jest całym rodzinom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z rajdami na orientację.

Dla wszystkich zawodników przewidziana jest obiadokolacja oraz posiłki regeneracyjne na trasie. Na zwycięzców czekają nagrody, odbędzie się także losowanie upominków wśród wszystkich uczestników. Organizatorzy zapewniają również dwa noclegi w bazie rajdu.

Rezerwujcie zatem czas, zabierajcie rodziny i przyjaciół, trenujcie kondycję. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.tropy.net.

Do zobaczenia!

Sponsorzy rajdu: Nordhorn, Kwark, Inne Spacery, Nikwax, Bezdroża, Goggle, Globeo.pl.

Informacja organizatorów

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn