Salomon i Suunto proponują – konkurs “Time to Play”

przez Piotr Turkot | Opublikowano 24 marca 2017 10:46

Wiosna to idealny czas na nowe cele biegowe i nieograniczoną zabawę. Kalendarze startowe dopięte, nasze treningi idą w dobrym kierunku, w szafach trwają wiosenne porządki. Jeśli zamierzacie uzupełnić swój biegowy sprzęt, zapraszamy do wzięcia udziału w wyzwaniu, które przygotował dla was Salomon i Suunto.

Już od 24 marca przez cały miesiąc możecie korzystać z niesamowitej akcji.

Podejmijcie wyzwanie i wygrajcie zegarek Suunto Spartan Ultra! Jeżeli kupicie dowolne produkty biegowe Salomon lub zegarek Suunto za min. 150 zł i odpowiecie na pytanie konkursowe macie możliwość zgarnięcia zegarka Suunto Spartan Ultra! I tak przez cały miesiąc. Codziennie zegarek Suunto Spartan Ultra jest w waszym zasięgu.

Sprawdź szczegóły na www.salomontimetoplay.pl

Jeśli nie jesteś pewien, który z produktów chciałbyś wybrać, zastanawiasz się nad modelem butów czy zegarka firma Salomon zaprasza Cię na testy produktowe z ekspertami organizowane w wybranych miastach w Polsce.

Szczegóły na: www.testysalomon.pl

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn