Primus nagrodzony na targach ISPO

przez Administrator | Opublikowano 15 lutego 2017 15:03

Zestaw PrimeTech został uznany za najlepszy sprzęt outdoorowy w kategorii gotowanie. To kolejna nagroda dla tej szwedzkiej marki.

45 sędziów z 13 krajów i dwóch kontynentów spotkało się na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Mody Sportowej ISPO w Monachium, aby obejrzeć, przetestować, wymienić się doświadczeniami, a na końcu wybrać zwycięzców spośród tegorocznej długiej listy zgłoszonych produktów.

Primus PrimeTech Stove Set

Nagrodę ISPO AWARD 2017 w kategorii outdoor: gotowanie otrzymał Primus PrimeTech Stove Set. Sędziowie docenili przede wszystkim wydajność oraz ogólną koncepcję produktu.

Zestaw PrimeTech to idealne rozwiązanie dla tych wędrowców, którzy cenią sobie ponadczasowe wykonanie i wysoką wydajność. Ochrona przeciwwietrzna oraz wmontowany system radiacyjny pozwalają zwiększyć efektywność gotowania o nawet 50% w porównaniu do tradycyjnych garnków. Regulowany zawór pozwala na gotowanie także w trudnych warunkach, gdy temperatura powietrza jest niska lub w kartuszu pozostało niewiele gazu. Dzięki temu, że palnik jest zamontowany wewnątrz osłony przed wiatrem, używanie całego zestawu jest niezwykle proste. Wystarczy wyciągnąć palnik z garnka, podłączyć butlę z gazem i można już przygotowywać ciepłe danie w terenie. Wszystkie elementy idealnie mieszczą się w garnku tak, że podczas transportu nie obijają się o siebie.

Primus PrimeTech Stove Set

W skład zestawu do gotowania Primus PrimeTech wchodzą:

– ochrona przeciwwietrzna z zintegrowanym palnikiem

– jeden garnek z technologią PrimeTech z ceramiczną, nieprzywierającą powłoką

– jeden tradycyjny aluminiowy garnek

– pokrywka z funkcją cedzaka

– rączka do garnka

– zapalnik piezo

– pokrowiec termiczny na cały zestaw

Primus PrimeTech Set dostępny jest w dwóch rozmiarach – z garnkiem o pojemności 1,3 l oraz 2,3 l.

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn