Pogoda w skałach – kamery internetowe JakiWarun.pl

przez Administrator | Opublikowano 28 lutego 2017 8:27

Sezon wspinaczkowy w Polsce zbliża się wielkimi krokami, dlatego mamy dla Was dobrą wiadomość. Już wkrótce w Wasze ręce trafi bardzo przydatne narzędzie, które pozwoli lepiej zaplanować wyjazdy wspinaczkowe. Dzięki obrazowi z kamer internetowych dostępnemu na stronie Jakiwarun.pl będziecie mogli sprawdzić pogodę oraz natężenie ruchu w najpopularniejszych rejonach wspinaczkowych. Zainstalowany w serwisie czat pozwoli dodatkowo na komentowanie warunków panujących na konkretnych drogach.

Jaii warun, logo

Dzięki I nagrodzie w konkursie Kraków Business Starter Jakiwarun.pl stworzył projekt strony internetowej, aplikacji mobilnej i mógł ruszyć z testami czterech kamer. Na pierwszy ogień poszły Doliny Będkowska (widok na Sokolicę), Bolechowicka, Pochylec oraz Podlesice. W planach są Ostańce Jerzmanowickie, Dolina Kobylańska, Podzamcze, Rzędkowice, Mirów i wiele innych.

Do kontynuowania projektu potrzebne jest jednak Wasze wsparcie. Pod adresem zrzutka.pl/3grr7n prowadzona jest zbiórka środków na poszerzenie bazy rejonów objętych monitoringiem pogodowym. Dla osób, które zdecydują się wesprzeć Jakiwarun.pl partnerzy projektu Polar Sport, Trafo Base Camp, Funaticos.com, Milo, Friction.pl oraz Brandysówka przygotowali zniżki na zakupy oraz inne atrakcyjne oferty.

Jaki warun, partnerzy

Zapraszamy również na facebookowy fanpage www.facebook.com/jakiwarun.

Źródło: wspinanie.pl

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn