Cumulus prezentuje pierwszą kurtkę polskiej produkcji z puchem hydrofobowym

przez Administrator | Opublikowano 15 grudnia 2016 12:05

Cumulus wprowadził do swojej oferty długo wyczekiwaną, nową wersję puchowej kurtki Incredilite Endurance. Jest to jedyna kurtka polskiej produkcji wypełniona puchem hydrofobowym, który znakomicie sprawdza się w warunkach wysokiej wilgotności.

Incredilite Endurance z puchem hydrofobowym, Cumulus

Incredilite Endurance z puchem hydrofobowym, Cumulus

Znaczącym atutem Incredilite Endurance, oprócz odpornego na wilgoć wypełnienia, jest również zastosowanie jeszcze lżejszej niż do tej pory tkaniny Pertex  Endurance (29 g) w zewnętrznej części odzieży oraz Pertex Quantum (30g) jako podszewki. Dzięki temu waga kurtki osiąga jedynie 310g! Zmodyfikowana została też konstrukcja – nowy design komór puchowych nadaje jej nowoczesny wygląd, a przesunięcie wewnętrznej kieszeni na zewnątrz zapewnia dodatkową wygodę. Udoskonalony model Incredilite Endurance dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, zielonym i granatowym.

Incredilite Endurance z puchem hydrofobowym, Cumulus

Incredilite Endurance z puchem hydrofobowym, Cumulus

Incredilite Endurance z puchem hydrofobowym, Cumulus

Incredilite Endurance z puchem hydrofobowym, Cumulus

Jak mówi Jacek Wylężek, CEO firmy Cumulus:

Od jakiegoś czasu obserwujemy na rynku duże zainteresowanie odzieżą z puchem hydrofobowym i zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Stworzyliśmy kurtkę, która jest bardziej wodoodporna i jeszcze lżejsza od jej poprzedniczki. Rynek fast & light rozwija się szybko zarówno w Polsce, jak i w całej Europe, a naszym priorytetem jest dotrzymanie kroku najnowszym trendom.

Firma Cumulus zajmuje się produkcją śpiworów i odzieży puchowej od 1989 roku. W swoich produktach wykorzystuje certyfikowany polski puch gęsi i ultralekkie, wysokogatunkowe tkaniny. Zgodnie ze swoją dewizą „Enjoy the liteness” Cumulus stawia przede wszystkim na lekkość i jakość oferowanego sprzętu, przy możliwie jak najniższej cenie.

Szczegóły dotyczące kurtki dostępne są na stronie: http://cumulus.pl/pl/kategorie/kurtki.

Informacja prasowa

Tagi
Wyświetlam 1 Comments
Dodaj swój komentarz
  1. Skorpion pisze:

    szkoda że kurtka jest dostępna w 3 miejscach w polsce, i do tego trzeba wpłacić zaliczkę i czekać kilka dni roboczych na zrealizowanie zamówienia. Totalne nieporozumienie ze strony producenta, kurtka kosztuje 900zł i chcę ją kupić w sklepie od ręki a nie czekać. Cumulus pomylił epoki :)

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn