25 lutego 2017 roku – 4. edycja Red Bull Bieg Zbójników

przez Administrator | Opublikowano 06 grudnia 2016 14:28

25 lutego 2017 roku odbędzie się 4. edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników. Jest to bieg narciarski dla amatorów i profesjonalistów o nietypowej formule sportowej, który rozpocznie się u podnóża Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej, a zakończy na szczycie Jankulakowskiego Wierchu.

Zawodnicy pokonają specjalnie zaprojektowaną, ponad 8-kilometrową trasę, bogatą  w podejścia, zjazdy i przeszkody. Nie będą to trudne przeprawy, a raczej momenty, w których odrobina sprytu i sprawności może pomóc w zdobyciu przewagi. Technika biegu jest dowolna.

Red Bull Bieg Zbójników (fot. Marcin Kin)

Red Bull Bieg Zbójników (fot. Marcin Kin)

Na najszybszych zbójników w rywalizacji mężczyzn i kobiet czekają prestiżowe trofea oraz wartościowe łupy od partnerów: Salomon, Thule, Odlo, Viking, Suunto i GoPro. Wyróżnionych zostanie również kolejnych pięć najszybszych kobiet i pięciu mężczyzn.

Red Bull Bieg Zbójników (fot. Marcin Kin)

Red Bull Bieg Zbójników (fot. Marcin Kin)

W biegu mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 16 lat. Rejestracja do udziału w zawodach rozpocznie się 10 stycznia 2017 roku na stronie: www.redbull.pl/biegzbojnikow.

Red Bull Bieg Zbójników to okazja, by sprawdzić się na zaskakującej trasie i stoczyć zacięty bój w drodze na szczyt. Zbójnicy głodni nowych wrażeń, powinni już teraz zaznaczyć datę imprezy w kalendarzu!

IV EDYCJA RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW

Białka Tatrzańska – Kotelnica Białczańska

25 lutego 2017 – start zawodów godzina 12:00

Opłata startowa:

  • 30 zł – do 31.01
  • 40 zł – 31.01-23.02 godz. 14.00
  • 50 zł – na miejscu w biurze zawodów

Więcej informacji na stronach: www.redbull.pl/biegzbojnikow i https://www.facebook.com/events/1190042407758299/

Informacja organizatora

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn