Kamoto – przenośne palenisko od marki Primus

przez Administrator | Opublikowano 27 sierpnia 2016 8:54

Zamknij oczy i przypomnij sobie ostatni raz, kiedy siedziałeś przy ognisku. Wsłuchaj się w trzask palonego drewna. Poczuj zapach dymu. Spójrz na migoczące płomienie. Mało jest sytuacji, które tak silnie pozostają w pamięci. Jednakże, jest wiele miejsc, w których rozpalenie ogniska mogłoby znacząco zaszkodzić otoczeniu. Zaprojektowane przez Primus, dostępne w dwóch rozmiarach, przenośne palenisko Kamoto pozwoli na rozpalenie ognia wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Wykonane z malowanej proszkowo stali nierdzewnej zabezpiecza podłoże, można je w bardzo łatwy sposób złożyć i przenosić.

Primus, Kamoto

Primus, Kamoto

Ogień daje ciepło, światło, a gotowanie na nim jest najbardziej tradycyjną metodą przygotowania potraw. Jest coś fascynującego w ognisku zajmującym zawsze centralne miejsce w czasie biwaku. Primus Kamoto (w języku Swahili oznacza mały ogień), to łatwe w użyciu przenośne palenisko, dzięki któremu nie pozostawisz żadnych śladów w naturze.

Wykonane ze stali z odpornymi na zniszczenia łączeniami,
jest łatwe do złożenia i transportu. Rozpalenie w nim ognia
zajmuje kilka sekund. Kamoto zostało wyposażone w stalową, nierdzewną skrzynię paleniskową z bocznymi osłonami przeciwwiatrowymi i wloty powietrza u góry. Można w nim rozpalać otwarty ogień, a konstrukcja znacznie ułatwia gotowanie. Przenośne palenisko Kamoto posiada również podstawkę do grillowania i jest w pełni kompatybilne z nowymi patelniami Primusa OpenFire (dostępnymi w dwóch rozmiarach). Stalowa podstawa chroni podłoże przed żarem, a zbiornik na popiół jest łatwy w czyszczeniu.

Primus Kamoto będzie dostępne jesienią 2016 roku, a sugerowana cena to 149,95/169,95 euro (zależnie od wielkości). Jako wyposażenie dodatkowe marka oferuje patelnię Openfire z powłoką nylonową, która będzie idealnym dopełnieniem przenośnego ogniska. Cały zestaw jest bardzo funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Więcej informacji jesienią 2016: www.primus.eu.

Informacja prasowa marki Primus

 

 

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn