Premiera kolekcji Teva & Han Kjøbenhavn w warszawskim butiku Chmielna 20 LAB

przez Administrator | Opublikowano 26 lipca 2016 12:44

28 lipca w warszawskim butiku Chmielna 20 LAB odbędzie się event z okazji z polskiej premiery kolekcji sandałów sygnowanej jako Teva & Han Kjøbenhavn. Współpraca lidera na rynku sandałów outdoorowych z duetem słynnym duńskich projektantów zaowocowała powstaniem 6 nieszablonowych modeli sandałów – w teorii męskich, w praktyce zahaczających o kategorię unisex. Otwarta dla publiczności część czwartkowego eventu rozpocznie się o godzinie 17.00 i planowo potrwa 2h.

Teva & HK

Powstanie kolekcji jest ukłonem Tevy w stronę rynku lifestyle, w którym już dziś, w segmencie sandałów, uchodzi ona za jednego z ogólnoświatowych liderów. Efektem współpracy brandu z duetem Han Kjøbenhavn jest 6 wyjątkowych modeli z 3 serii: Men’s Float, Menform oraz Menform 2, w każdej sandał biały oraz czarny. Duński duet podkreślił w nowej kolekcji dotychczasowy nacisk Tevy na komfort i wygodę. Zredefiniował jednak skandynawski styl rodzimych projektantów, pokazując że minimalizm może być bezkompromisowy, a estetyka chłodnych i czystych barw pełna indywidualnego charakteru. Pozorną surowość przełamują nowe męskie formy: podeszwa zamienia się w lekki koturn, a jedno z zapięć przywodzi na myśl wikińsko-gladiatorską wariację. Nie brakuje również ukłonu ku naturalnym materiałom, a każdy model zaskakuje świeżością.

Filmik promocyjny uwieczniający niezwykłą kolaborację:

Duńscy projektanci osobiście wybrali europejskie salony i butiki, w których będzie dostępna limitowana seria sandałów. W Polsce tego wyróżnienia dostąpi jedynie warszawski salon Chmielna 20 LAB 20, zamiennie nazywany WS2 Chmielna 20 lub CL20. Jego otwarcie miało miejsce 5 lipca, gdy przedpremierowo pokazano kolekcję Nike & Liberty of London. Znakiem rozpoznawczym butiku jest nieszablonowy design i elegancko zaaranżowane wnętrza, co w zgodnej opinii specjalistów jest nowym powiewem na modowej mapie stolicy. W zamyśle twórców CL20 ma być miejscem, gdzie zakupić będzie można limitowane kolekcje stylowego obuwia i odzieży, nierzadko powstałego przy współpracy z uznanymi projektantami. Poprzedzać je mają premiery i oficjalne prezentacje wybranych kolekcji. Kolaboracja Teva & Han Kjøbenhavn jest tego klasycznym przykładem.

 

 

 Chmielna 20 - kadry z otwarcia butiku 05.07.16


Chmielna 20 – kadry z otwarcia butiku 05.07.16

Oficjalna informacja o wydarzeniu dostępna jest w dziale Wydarzenia na FunPage’u butiku Chmielna 20: https://www.facebook.com/events/574042232767468. Strona butiku dostępna jest pod adresem http://chmielna20.pl.

Informacja prasowa

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn