Pieszo i na rowerze z mapą. Mazurskie Tropy już 11 czerwca!

przez Administrator | Opublikowano 07 czerwca 2016 14:33

Jeśli lubicie czasem pogubić się z mapą w pięknych okolicznościach przyrody, zapraszamy na długodystansowy rajd na orientację – Mazurskie Tropy. To już wkrótce! Organizatorzy po raz czwarty zapraszają w ciekawe, pagórkowate tereny Mazur, gdzie wśród jezior, zagajników i wzniesień poukrywane będą punkty kontrolne. Uczestnicy będą musieli odnaleźć punkty mając do dyspozycji jedynie mapę i kompas.

MT_logo_kolko

W tym roku baza rajdu mieścić się będzie w Nawiadach k. Mrągowa. Do wyboru będą trasy rowerowe (50 km lub 130 km) i piesze (25 km lub 50 km). Startować można zarówno indywidualnie jak i w zespołach. Po całym dniu zmagań, na uczestników czekać będzie ciepły posiłek w bazie zawodów, gdzie organizatorzy zapewniają możliwość noclegu przed i po rajdzie. Na zwycięzców czekają nagrody, odbędzie się także losowanie upominków wśród wszystkich uczestników. Dlatego już teraz w imieniu organizatorów zachęcamy do zapisów oraz do treningu kondycji i czytania mapy. Pamiętajcie – 11 czerwca 2016 r. Więcej informacji na stronie www.tropy.net. Zapisy trwają!

IMG_3953

Rajd został objęty patronatem honorowym przez Starostwo w Mrągowie.

Sponsorzy rajdu: Gmina Piecki, Strostwo Powiatowe Mrągowo, Nikwax, Bezdroża, Rewasz, Świat Książki, ByTheWay, Sklep rowerowy PLUS, Wyd. Compass, obozybiegowe.pl, Goggle.

 Informacja organizatora

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn