Okulary dla asekurantów Y&Y, czyli „nie zadzieraj nosa”

przez Administrator | Opublikowano 20 maja 2016 11:33

Przepiękny krajobraz, niepowtarzalny klimat, obserwujemy w blasku słońca wspinającego się nad nami partnera i… nasza szyja błaga o konkretny masaż. Jak poradzić sobie z tym problemem? Istnieje na rynku pewien gadżet (gadżet?, a może po prostu bardzo praktyczne narzędzie? a może jedno i drugie? tak, praktyczny gadżet to zdecydowanie najlepsze określenie) – okulary dla asekurantów Y&Y.

Okulary dla asekurantów Y&Y

Okulary dla asekurantów Y&Y

***

Jak działają? Mówiąc wprost – patrzymy przed siebie, widzimy nad sobą. Brzmi ciekawie, prawda? W naturalnym ułożeniu naszej głowy oraz karku, patrząc najzwyczajniej w świecie przed siebie, widzimy wspinającego się nad nami partnera. Świetna sprawa dla każdego, kto stawia na komfort i chciałby wyeliminować nieprzyjemny ból karku.

Dla tych, którzy stawiają na komfort i chciałby wyeliminować nieprzyjemny ból karku

Dla tych, którzy stawiają na komfort i chciałby wyeliminować nieprzyjemny ból karku

Okulary Y&Y ponadto powiększają widziany obraz (niewiele, bo jest to współczynnik 1.2), przez co zdecydowanie poprawiają obserwację. Warte zaznaczenia jest również to, że po za obrazem widzianym nad nami, widzimy również na ich zewnętrznych krawędziach obraz rzeczywisty (zgodny z pozycją głowy oraz szyi).

Okulary Y&Y lekko powiększają widziany obraz, przez co zdecydowanie poprawiają obserwację

Okulary Y&Y lekko powiększają widziany obraz, przez co zdecydowanie poprawiają obserwację

Okulary dla asekurantów Y&Y dostępne są w dwóch wersjach: droższej, klasycznej, metalowej – wersji CLASSIC, a także tańszej, dostępnej w 5 kolorach i wykonanej ze specjalnego rodzaju plastiku – wersji PLASFUN. Co warte podkreślenia, zarówno okulary CLASSIC jak i PLASFUN wykonane są z największą dbałością o szczegóły, są solidne oraz bardzo lekkie. Producent w zestawie dorzuca nam również kilka niezwykle przydatnych akcesoriów.

Model Classic

Model Classic

Model Plasfun

Model Plasfun

Co zawiera zestaw? Po za okularami znajdziemy w nim bardzo przydatny, bezpieczny pokrowiec z możliwością mocowania do paska, silikonowe wkładki na nos umożliwiające regulację, zapasowe śrubki, śrubokręt, sznureczek do  okularów, a także ściereczkę do czyszczenia.

Okulary Y&Y możecie nabyć już teraz w wielu sklepach, na terenie naszego kraju. Znajdziecie je w sieci sklepów stacjonarnych POLAR SPORT, internetowym sklepie POLAR SPORT, sklepie górskim TATERNIK, sklepie internetowym E-CLIMBINGSHOP.

Wyłącznym dystrybutorem marki Y&Y w naszym kraju jest firma e-climbing.

Informacja prasowa
E-Climbing

Jak sprawdzają się w praktyce? – patrz: wyniki TESTU.

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn