Mazurskie Tropy – Rajd na orientację. 11 czerwca 2016

przez Piotr Turkot | Opublikowano 25 kwietnia 2016 11:23

Jeśli lubicie czasem pogubić się z mapą w pięknych okolicznościach przyrody, już teraz zapraszamy na długodystansowy rajd na orientację – Mazurskie Tropy. Organizatorzy już po raz czwarty zapraszają w ciekawe, pagórkowate tereny Mazur, gdzie wśród jezior, zagajników i wzniesień poukrywane będą punkty kontrolne. Uczestnicy poszczególnych tras będą musieli odnaleźć punkty mając do dyspozycji jedynie mapę i kompas.

mazurskie-tropy-logo-rajd
W tym roku baza rajdu mieścić się będzie w Nawiadach k. Mrągowa. Do wyboru będą trasy rowerowe (50 km lub 130 km) i piesze (25 km lub 50 km). Startować można zarówno indywidualnie jak i w zespołach. Po całym dniu zmagań, na uczestników czekać będzie ciepły posiłek w bazie zawodów, gdzie organizatorzy zapewniają możliwość noclegu przed i po rajdzie.

W tym roku baza rajdu mieścić się będzie w Nawiadach k. Mrągowa. Do wyboru będą trasy rowerowe (50 km lub 130 km) i piesze (25 km lub 50 km)

W tym roku do wyboru będą trasy rowerowe (50 km lub 130 km) i piesze (25 km lub 50 km)

Na zwycięzców czekają nagrody, odbędzie się także losowanie upominków wśród wszystkich uczestników. Dlatego już teraz w imieniu organizatorów zachęcamy do zapisów oraz do treningu kondycji i czytania mapy. Pamiętajcie – 11 czerwca 2016 r.

Więcej informacji na stronie www.tropy.net.

Rajd został objęty patronatem honorowym przez Starostwo w Mrągowie.

Sponsorzy rajdu: Nikwax, Bezdroża, Rewasz, Świat Książki.

Patronat medialny nad rajdem objął również Outdoor Magazyn.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn