Otwarte treningi Red Bull Bieg Zbójników

przez Administrator | Opublikowano 09 lutego 2016 14:31

Do zawodów Red Bull Bieg Zbójników zostały niecałe trzy tygodnie. Nie jest jeszcze za późno, aby rozpocząć przygotowania, dlatego Red Bull zaprasza wszystkich miłośników nart biegowych na otwarte, darmowe treningi z Anią Guzik – dyrektor sportową wydarzenia.

Red Bull Red Bull Bieg Zbójników (fot. Marcin Kin)

Red Bull Red Bull Bieg Zbójników (fot. Marcin Kin)

Koncepcja zawodów związana jest z góralskimi legendami, według których każdy kto chciał dołączyć do kompanii zbójników musiał wykazać się wyjątkowym sprytem i hartem ducha. Już 27 lutego na starcie Red Bull Bieg Zbójników staną zawodnicy, którzy zmierzą się z siedmiokilometrową trasą prowadzącą na sam szczy Jankulakowskiego Wierchu. Aby wystartować w zawodach nie trzeba być zawodowcem, wystarczy dobrze przygotowany sprzęt, odwaga i hart ducha, by zmierzyć się z najszybszymi. Zwycięzcy otrzymają prestiżowe trofeum i nagrody rzeczowe ufundowane przez Thule, Odlo, GoPro i OS1st.

Red Bull Bieg Zbójników fot.Marcin Kin_Red Bull Content Pool

Red Bull wraz z Anią Guzik zaprasza na treningi, które odbędą się 13 i 26 lutego na Kotelnicy Białczańskiej. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 przy górnej stacji kolei krzesełkowej na Jankulakowskim Wierchu.

Zarejestruj się na zawody: www.redbull.pl/biegzbojnikow.

III EDYCJA RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW

Białka Tatrzańska – Kotelnica Białczańska

27 lutego 2016 – start zawodów godzina 12:00

Opłata startowa:

40 zł – do 25.02 godz. 14.00

50 zł – na miejscu w biurze zawodów

Informacja organizatora

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn