Biegowy Sylwester w Jakuszycach

przez Administrator | Opublikowano 28 grudnia 2015 16:18

W Szklarskiej Porębie-Jakuszycach można powitać rok 2016 w biegu (tym razem bez nart). O godz. 23.50 na Polanie Jakuszyckiej rozpocznie się Bieg Sylwestrowy na dystansie 7 kilometrów.

To będzie nie tylko rywalizacja sportowa, ale i zabawa oraz sportowo-towarzyskie przywitanie nowego roku. Trasa (Górny i Dolny Dukt) nie jest zbyt wymagająca, ale bardzo widokowa. Limit czasu wynosi 90 minut. Trasę każdy da radę pokonać nawet szybkim marszem.

Zdjęcia z charytatywnego Biegu dla Romka w kwietniu w 2015 w Jakuszycach

Zdjęcia z charytatywnego Biegu dla Romka w kwietniu w 2015 w Jakuszycach

Bieg Jakuszyce 1

Organizatorzy ze Stowarzyszenia Bieg Piastów zachęcają, by ubrać się w stroje karnawałowe (chociaż ich elementy). Zawodnicy, których stroje zostaną ocenione jako najciekawsze, otrzymają nagrody-niespodzianki. Puchary będą czekać także na najszybszych, a medale i ciepły posiłek na mecie – na wszystkich, którzy ukończą bieg.

W budynkach na Polanie Jakuszyckiej przygotowane będą trzy pomieszczenia dla biegaczy, w których będą mogli wspólnie spędzić czas.

Wpisowe: 50 zł, 31 grudnia 80 zł. Zapisy na stronie www.datasport.pl i www.bieg-piastow.pl.

Organizatorzy proszą biegaczy, by zabrali na trasę latarki-czołówki.

Bieg Sylwestrowy odbędzie się zamiast biegu na 10 km na nartach, który został odwołany z powodu braku śniegu. To będzie jeden z dwóch biegów w Polsce, rozgrywanych w noc sylwestrową (drugi w Nałęczowie), i jeden z nielicznych w świecie.

Organizatorzy

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn