Red Bull Bieg Zbójników po raz trzeci!

przez Administrator | Opublikowano 27 listopada 2015 16:43

Kolejne wyzwanie dla miłośników biegówek! Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski zmierzą się z trasą, która będzie sprawdzianem nie tylko kondycji, ale również walecznego charakteru. Red Bull Bieg Zbójników odbędzie się w Białce Tatrzańskiej 27 lutego 2016 roku. Zapisy ruszą już 21 grudnia na stronie www.redbull.pl/biegzbojnikow.

Koncepcja zawodów związana jest z góralskimi legendami, według których każdy kto chciał dołączyć do kompanii zbójników musiał wykazać się wyjątkowym sprytem i hartem ducha. 27 lutego 2016 roku uczestnicy Red Bull Bieg Zbójników będą mieli okazję poczuć atmosferę prawdziwej przygody i rywalizacji podczas wyścigu, który odbędzie się w Białce Tatrzańskiej.

Red Bull Bieg Zbójników (fot. Marcin Kin)

Red Bull Bieg Zbójników (fot. Marcin Kin)

Specjalnie wytyczona trasa rozpocznie się w samym sercu ośrodka Kotelnica Białczańska, przy dolnej stacji krzesła numer 4, dalej prowadzić będzie przez szczyt Kotelnicy i białczańskie trasy biegowe, by zakończyć się stromym podbiegiem na samą górę Jankulakowskiego Wierchu. Podczas rywalizacji zawodnicy będą musieli pokonać kilka zaskakujących przeszkód, stawić czoła innym zawodnikom i własnymi słabościom oraz wykazać się sprytem i zbójnickim temperamentem. Styl pokonania trasy jest dowolny, ważne aby to zrobić w jak najkrótszym czasie! Wyzwanie mogą podjąć zarówno początkujący biegacze, jak i zaprawieni w boju profesjonaliści.

Red Bull Bieg Zbójników (fot. Łukasz Nazdraczew)

Red Bull Bieg Zbójników (fot. Łukasz Nazdraczew)

Najszybszy zawodnik oraz zawodniczka otrzymają prestiżowe trofeum oraz wartościowe nagrody. Wyróżnionych zostanie również sześć najszybszych kobiet i sześciu mężczyzn. Można się spodziewać, że wzorem poprzednich edycji, rywalizacja będzie zacięta!

W biegu mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 16 lat. Rejestracja do udziału w zawodach rozpocznie się 21 grudnia 2015r. na stronie: www.redbull.pl/biegzbojnikow. Planując zimowe aktywności, warto już teraz wpisać do kalendarza tę prawdziwie zbójecką imprezę – Red Bull Bieg Zbójników!

III EDYCJA RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW

Białka Tatrzańska – Kotelnica Białczańska

27 lutego 2016 – start zawodów godzina 12:00

Opłata startowa:

  • 30 zł – do 31.01
  • 40 zł – 31.01-25.02 godz. 14.00
  • 50 zł – na miejscu w biurze zawodów

Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn