Nagroda „Rowertouru” 2015

przez Administrator | Opublikowano 22 października 2015 11:21

Jeszcze tylko do 9 listopada 2015 roku redakcja ogólnopolskiego magazynu turystyki rowerowej „Rowertour” czeka na zgłoszenia do szóstej edycji nagrody „Rowertouru”. Efektownymi statuetkami i nagrodami rzeczowymi (m.in. rowerami wyprawowymi, sakwami, koszulkami i bluzami z logo „Rowertouru”) oraz publikacją na łamach magazynu, wyróżnione zostaną najciekawsze relacje z podróży rowerowych Czytelników i to zarówno po Polsce, jak i za granicą.

mail_baner

Nagroda „Rowertouru” jest przyznawana w trzech równorzędnych kategoriach:

  • wyprawa: Polska
  • wyprawa: Europa i świat
  • wyprawa: wycieczki z dziećmi

O nagrodę mogą się ubiegać uczestnicy podróży rowerowych zorganizowanych i zakończonych pomiędzy 30 września 2014 roku a 1 października 2015 roku.

Liczba pokonanych na rowerze kilometrów, niezależnie od kategorii, nie ma znaczenia. Liczy się pomysł na wyprawę, jego realizacja, walory turystyczno-poznawcze i oczywiście sprawne pióro i oko.

Na zgłoszenia czekamy do 9 listopada 2015 roku. Propozycje wypraw można przesyłać tradycyjną pocztą na adres redakcji oraz elektroniczną, korzystając z formularza dostępnego na stronie internetowej „Rowertouru”.

Decyzję, komu przyznać nagrodę, podejmie Kapituła powołana przez redakcję. Zwycięzców, którym wręczone zostaną nagrody „Rowertouru”, poznamy podczas uroczystej gali na 23 stycznia 2015 roku.

Więcej informacji na temat konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin można znaleźć na stronie www.rowertour.pl.

Informacja prasowa

 

 

 

 

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn