Buty Merrell Fraxion Mid Waterproof – staw czoła przygodzie

przez Administrator | Opublikowano 10 września 2015 17:11

Niezależnie od tego czy spacerujesz po deszczowych ulicach czy ogrzewasz się przy ognisku w leśnym zaciszu, wodoodporne buty Merrell Fraxion Mid Waterproof nadają się wyśmienicie na trudne, jesienne warunki. Najnowszy model z kolekcji Urban Outdoor sprawdzi się idealnie zarówno w mieście, jak i na górskich szlakach.

J32161_Fraxion Mid WP_469pln

Na niepogodę

W modelu Merrell Fraxion Mid Waterproof śmiało stawisz czoła deszczowej pogodzie. Wierzch buta jest wykonany z wodoodpornej skóry powlekanej PU i tkaniny. Technologia M – Select™ DRY zapewnia ochronę przed wodą oraz skutecznie odprowadza wilgoć. Stopy pozostaną suche w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Zapomnij o przykrym zapachu

Wyściółka z oddychającej siateczki gwarantuje komfort nawet podczas długiego użytkowania. Technologia M- Select™ FRESH eliminuje pot oraz usuwa bakterie wywołujące nieprzyjemny zapach.

Miękkie lądowanie

Podeszwa środkowa wyposażona w technologię MBound™ zapewnia bardzo dobry kontakt z podłożem i umożliwia szybkie reagowanie na bodźce, co zwiększa stabilność oraz płynność ruchów. Model Fraxion Mid Waterproof posiada również poduszkę powietrzną Merrell ® Air Cushion, która amortyzuje wstrząsy.

J32159_Fraxion Mid WP_469pln

Gwarancja stabilności

Antypoślizgowa podeszwa wykonana z wykorzystaniem technologii M-Select™ GRIP zapewni bezpieczeństwo podczas chodzenia po kamieniach czy mokrych liściach. Wszystko to za sprawą wielokierunkowego kształtu wypustek w bieżniku ułatwiającego usuwanie brudu z podeszwy. Język z wstawkami uniemożliwia przedostawanie się zanieczyszczeń do wnętrza buta.

Informacja prasowa

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn