T-Wall Bouldering Cup w ramach Akademickich Mistrzostw Europy we Wspinaczce Sportowej

przez Administrator | Opublikowano 08 lipca 2015 11:16

Już 8. sierpnia na katowickim rynku podczas trwających w dniach 5-9.08.2015 Akademickich Mistrzostw Europy we Wspinaczce Sportowej, odbędą się dodatkowe zawody T-Wall Bouldering Cup.

Niemiecka marka T-Wall będąca sponsorem mistrzostw przekaże organizatorom imprezy m.in. chwyty i struktury do budowy ściany bouderowej, która stanie na Rynku w Katowicach. Pierwsze zmagania będą miały miejsce w piątek 7. sierpnia – będą to eliminacje i finały boulderingu.

T-Wall_Bouldering_Cup

Dzień później na tej samej ścianie, również na katowickim rynku, odbędą się zawody dla wszystkich chętnych czyli „T-Wall Bouldering Cup”. Zgłoszeń na imprezę można dokonać za pomocą formularza na stronie t-wall.climbing2015.pl – najpóźniej do 1 sierpnia. Rywalizacja odbędzie się kategoriach open kobiety i open mężczyźni. Eliminacje będą rozgrywane w formule FLASH, zaś finał w formule PZA. Opłata startowa wynosi 25 zł. Nagradzanych będzie pierwszych 6 osób, zaś puli nagród rzeczowych wyniesie ponad 6000 zł. Po zakończeniu „T-Wall Bouldering Cup” rozegrany zostanie konkurs „Dyno Jump”, w którym uczestniczyć będą również zawodnicy rywalizujący w ramach Akademickich Mistrzostw Europy. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Harmonogram zawodów:

  • 9.00 – 11.00 – start I grupy zawodników
  • 11.00 – 13.00 – start II grupy zawodników
  • 13.00 – 15.00 –start III grupy zawodników
  • 17.00 – runda finałowa
  • 20.00 – konkurs Dyno Jump (razem z uczestnikami Akademickich Mistrzostw Europy)
  • 21.00 – rozdanie nagród

Zapraszamy do polubienia fanpage mistrzostw www.facebook.com/Climbing2015PL oraz na oficjalną stronę imprezy www.climbing2015.pl.

Współorganizatorem i gospodarzem imprezy jest Miasto Katowice, obchodzące swoje 150-lecie.

Grzegorz Miedziński

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn