Noc odkrywców w Gorges du Verdon – The North Face® Night Ray Outdoor Festival

przez Administrator | Opublikowano 02 lipca 2015 13:37

12 września rusza The North Face® Night Ray Outdoor Festival presented by Jeep®. W jednym z najpiękniejszych zakątków Europy spotkają się miłośnicy biegania, wspinaczki, pieszych wędrówek i wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu.

Przełom rzeki Verdon we Francji nazywany jest europejskim Wielkim Kanionem. Wapienne ściany 21 – kilometrowej doliny sięgają nawet 700 metrów wysokości. Cały obszar, znajdujący się pod ochroną Parc Naturel Regional du Verdon, to ostoja natury i prawdziwy raj dla miłośników wszelkiego rodzaju aktywności outdoorowej.

The North Face - La Reunion

The North Face - La Reunion

TNF_NightRay_Verdon_7-kopia

W nocy z 12 na 13 września odbędzie się tam  The North Face® Night Ray Outdoor Festival presented by Jeep®. Wyjątkowe wydarzenie zgromadzi w jednym miejscu biegaczy, wspinaczy, miłośników wędrówek, treningu na świeżym powietrzu i jogi.

Niezwykłe okolice Gorges du Verdon będą oni eksplorować przy świetle księżyca, a w rolę przewodników wcielą się sportowcy wspierani przez markę The North Face. Jedni z najwybitniejszych biegaczy górskich i wspinaczy podzielą się ponadto z uczestnikami swoimi historiami związanymi z wyprawami, a w namiotowej bazie festiwalu nie zabraknie także podróżniczego kina pod gwiazdami i muzyki na żywo.

NIGHTRAY-FINAL-KV

Do 10 lipca trwa sprzedaż biletów, które gwarantują miejsce w namiocie zapewnionym przez organizatorów. Kupując bilet po tej dacie, trzeba będzie we własnym zakresie zadbać o odpowiedni ekwipunek.

Więcej informacji i sprzedaż biletów: www.thenorthfacejournal.com/nightray

Informacja prasowa

 

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn