Nikwax BaseWash oraz BaseFresh – do pielęgnacji syntetycznej bielizny

przez Administrator | Opublikowano 03 lipca 2015 12:42

Coraz większą popularnością wśród osób aktywnych fizycznie cieszą się produkty brytyjskiej marki Nikwax BaseWash oraz BaseFresh. Oba środki zaprojektowane zostały do pielęgnacji syntetycznej bielizny technicznej oraz odzieży noszonej bezpośrednio na skórze.

Syntetyczna bielizna termoaktywna zapewnia wygodę poprzez utrzymanie temperatury ciała i kontrolowanie wilgoci. Dlatego tak ważne jest, aby poprzez skuteczną pielęgnację właściwości te zachować i wzmocnić.

twin-www

Właściwa pielęgnacja pomoże również w zwalczaniu nieprzyjemnych zapachów. Po kilkukrotnym użyciu syntetyczna bielizna termoaktywna zaczyna wydzielać przykry zapach, za który odpowiedzialne są bakterie, żywiące się potem i resztkami naskórka. Pranie bielizny technicznej zwykłymi środkami czyszczącymi w tym przypadku nie jest wystarczające, ponieważ środki często maskują nieświeżość nie rozwiązując problemu, który szybko powraca.

BaseFresh® to płyn do płukania, który skutecznie odświeży bieliznę i ograniczy gromadzenie się nieprzyjemnych zapachów, przyśpieszając jednocześnie suszenie i poprawiając skuteczność termoregulacji.

BaseWash® jest środkiem czyszczącym, który poza odświeżeniem i poprawieniem funkcjonalności dodatkowo skutecznie wyczyści zabrudzoną odzież.

W przypadku obu produktów odzież techniczna staje się miękka i przyjemna w dotyku. Zarówno BaseWash jak i BaseFresh zawierają naturalny składnik Geraniol, który działa antybakteryjnie oraz bakteriostatycznie, hamując rozwój bakterii na materiale, zapewniając świeżość na dłużej.

Produkty Nikwax dostępne są na polskim rynku w sklepach outdoorowych, sportowych oraz na stronie www.sportzakupy.pl.

Informacja prasowa marki Nikwax

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn