Dynafit Speed Transalp 2015 – niecodzienne wydarzenie, niezwykły konkurs

przez Administrator | Opublikowano 06 lipca 2015 12:35

Czujesz się w górach jak w domu? Kochasz biegać i masz kondycję? Potrzebujesz sie wspiąć wysoko nie tylko po to by zobaczyć niezwykłe panoramy, ale również poczuć wymagają drogę na szczyt i z powrotem na dół? Lubisz wyzwania i pojedynki z samym sobą i masz duże ambicje? Jeśli marzy Ci się przygoda i wzięcie udziału w wyjątkowym wydarzeniu ten bieg jest dla Ciebie – już TERAZ zgłoś się na Dynafit Speed Transalp 2015.

W dniach 20-23 września odbędzie Dynafit Speed Transalp. 8 wybranych przez jury biegaczy z całego świata, którzy będą gotowi przemierzyć w trzy dni trasę od Zugspitze w Niemczech (Start) do Merano we Włoszech (Meta) zostaną zaproszeni do udziału w tym wyjątkowym alpejskim przejściu.

SPEED_TRANSALP

O start może ubiegać się każdy biegacz górski. Do tej pory pokonanie w ramach Dynafit X-Series tej samej trasy od Zugspitze do Merano przez Alpy trwało siedem dni, ale w tym roku organizatorzy podnieśli poprzeczkę stawiając uczestnikom nowy, trudniejszy cel. Kolejna edycja Speed Transalp trwać będzie trzy dni. Na Zawodników czeka łącznie 4000 metrów podejść i 6000 metrów zbiegów. Biegacze muszą liczyć się byciem od 9 do 13 godzin na trasie na dobę.

Grupę poprowadzi przewodnik górski i zawodnik Dynafit International Team Martin de Villa Javier, który swoim skialpinistycznym i biegowym doświadczeniem dzielić się będzie z drużyną podczas całej wyprawy. Głównym założeniem Speed Transalp oprócz niezapomnianych widoków i przygody jest uzmysłowienie Uczestnikom siły jaka drzemie w zespole, wzajemny szacunek dla towarzyszy i poprawa wyników sportowych. Uczestnicy biegu zostaną wyposażeni w kompletny zestaw ubraniowy marki Dynafit, dzięki czemu będą mogli w pełni przetestować nową, letnią kolekcję w najbardziej wymagających alpejskich warunkach. Ponadto Dynafit oferuje zakwaterowanie, wyżywienie, usługi przewodników górskich i transport na miejsce startu i z powrotem. Jedyna opłata jaką ponosi uczestnik to wpisowe w wysokości 150 EURO oraz koszty własnej podróży związanej z dotarciem na miejsce imprezy.

Szczegóły, opis trasy i zapisy na http://speedtransalp.dynafit.com

Zapisy trwają do 1 sierpnia.

Profil trasy:

Zrzut ekranu 2015-07-06 (godz. 12.33.25)

Informacja organizatora

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn