Mountain.Faces – wystartował konkurs IMS Photo Contest 2015

przez Administrator | Opublikowano 19 maja 2015 13:03

Już można zgłaszać prace w prestiżowym konkursie fotograficznym IMS Photo Contest 2015. Konkurs jest organizowany w ramach górskiego kulturalnego wydarzenia, jakim jest International Mountain Summit, organizowanym w Brixen (Dolomity).

PC_Keyvisual 2015

Prace do konkursu IIMS Photo Contest 2015 by DJI można zgłaszać od 10 maja do 1 lipca. To jeden z większych konkursów fotograficznych o tematyce górskiej. Do ubiegłorocznej edycji zgłosiło się prawie 2600 fotografów ze 100 krajów. Zwyciężyła praca Davida Kaszlikowskiego (patrz Polski sukces w IMS Photo Contest 2014), który w tym roku zasiądzie w Jury konkursu.

Concordia 4700m, Lodowiec Baltoro (fot. David Kaszlikowski)

W tym roku zadany temat brzmi „Mountain.Faces”. Organizatorzy chcą uzyskać zdjęcia ukazujące góry z indywidualnej perspektywy oraz we wszystkich ich przejawach, a także zdjęcia tych, którzy je zdobywają lub zamieszkują.

Pula nagród w konkursie wynosi 6600 euro. Dzięki udziałowi DJI, producenta dronów, w tym roku stworzono nową kategorię dedykowaną własnie fotografii wykonywanej przy pomocy dronów.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie: imsphotocontest.com.

Tymczasem przypominamy, że na wspinanie.pl trwa inny atrakcyjny konkurs Wspinaczkowa wiosna w obiektywie organizowany z markami Polartec, Patagonia i Marmot (zdjęcia możecie przesyłać do 31 maja).

źródło: wspinanie.pl

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn