Bieg i Marsz Charytatywny GDAŃSK DLA NEPALU

przez Administrator | Opublikowano 05 maja 2015 10:32

Klub Wysokogórski „Trójmiasto” i Pomorska Izba Adwokacka serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Biegu i Marszu Charytatywnym GDAŃSK DLA NEPALU, w niedzielę 10 maja godz. 17.00.

Ewakuacja z obozu 1 do bazy pod Everestem (fot. Elia Saikaly)

Zbiórka przy wejściu na molo w Brzeźnie, dystans biegu i marszu ok 5 km

Cel imprezy – okażemy solidarność z ofiarami tragicznego trzęsienia ziemi i zbierzemy środki niezbędne polskim ekipom ratowniczym działającym w rejonach najbardziej dotkniętych kataklizmem (na rachunek Fundacji Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej 12114010100000522868001012 – Pomoc dla Nepalu).

Zachęcamy do udziału nie tylko biegaczy, alpinistów, czy adwokatów, ale także członków rodzin, znajomych i wszystkie osoby, które wraz z nami chciałyby okazać wsparcie poszkodowanym w tak tragicznych chwilach.

Rozpoznajmy się po koszulkach, bluzach w wybranym kolorze flagi Nepalu!

Klub Wysokogórski Trójmiasto

***

Przypominamy również o trwającej akcji „Ludzie Gór dla Nepalu – Akcja Centrum Górskiego Korona Ziemi” w ramach, której na terenie całego kraju organizowana jest zbiórka darów na rzecz poszkodowanych. Dary w postaci podstawowych leków, ciepłych ubrań, koców, śpiworów, lin, namiotów i kubków metalowych przekazywać można do Centrum Górskiego Korona Ziemi, sklepów firmowych SALEWA i HiMountain w całej Polsce do 31 maja br. Akcję ze strony nepalskiej współorganizuje Nepal Mountaineering Association.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn