Get vertical: wygraj niezapomniany wyjazd w góry z marką Salewa

przez Administrator | Opublikowano 07 kwietnia 2015 13:17

Ruszyła gra online “get vertical” na nowej stronie SALEWA, w ramach której stu szczęśliwców otrzyma szansę na niezapomnianą wertykalną przygodę w Alpach lub wyjazd do Australii. Jeśli pragniesz wspiąć się wyżej niż dotychczas, zmienić swój punkt widzenia, podjąć nowe wyzwanie i doświadczyć gór w pełnym wymiarze, odwiedź stronę getvertical.salewa.com!

Salewa

Obecnie codzienność definiowana jest głównie przez miasto i styl życia, jaki ono narzuca. Tempo rośnie stopniowo z każdym dniem, również i nas zmuszając do przyspieszenia kroku. Spotkania, terminy, ramy czasowe. Na tym tle, dla wielu z nas góry stały się miejscem sportowych wyzwań; przestrzenią, przez którą możemy kroczyć własną drogą i ponownie odnaleźć to, co dla nas najważniejsze. Stąd niezwykła propozycja od SALEWA, eksperta w dziedzinie sportów górskich: wygraj niezapomniany wyjazd na jeden z alpejskich szczytów lub pełną przygód wycieczkę do Australii i odkryj życie na nowo.

Nie ma nic prostszego: wejdź na stronę getvertical.salewa.com, zarejestruj się i odpowiedz na kilka pytań, a będziesz o krok bliżej wygranej. Jury marki wybierze zwycięzców cotygodniowych nagród (odzież SALEWA, jazdy testowe BMW serii 2 Active Tourer lub nowym BMW serii 2 Gran Tourer) oraz szczęśliwców, którzy wyjadą z SALEWA w Alpy i do Australii. Tu zaczyna się najlepsze!

Uczestnicy obozu w górach zostaną wybrani i podzieleni na podstawie deklarowanego poziomu zaawansowania oraz własnych preferencji co do lokalizacji, a jest z czego wybierać: Mont Blanc w Chamonix (Francja), Zugspitz Arena w Tyrolu (Niemcy/Austria), Grindelwald (Szwajcaria) i Alta Badia (Włochy). SALEWA towarzyszyć będzie zwycięzcom w odkrywaniu nowego wymiaru wysokości podczas wspinania oraz emocji, jakie wyzwala pokonywanie via ferraty (ubezpieczonego szlaku turystycznego) i spanie w namiocie pod niebem pełnym gwiazd.

Salewa

Ci, którzy otrzymają bilet do Australii, razem z SALEWA i Tourism Australia odkryją najbardziej niespodziewaną i ekscytującą stronę kontynentu: podzieleni na pięć grup, odwiedzą niezwykłe miejsca takie jak Wielka Wyspa Piaszczysta w Queensland, Red Centre na obszarze Terytorium Północnego, Great Ocean Walk w Victorii, Wyspa Kangura, niesamowite zoo w południowej Australii i wspaniałe zachodnie wybrzeże, by w końcu udać się do Sydney na podbój słynnego Harbour Bridge.

Trwający do 13 maja konkurs SALEWA realizowany jest przy wsparciu prestiżowych partnerów: BMW, Tourism Australia, Vibram®, GORE-TEX®, Polygiene®, Cathay Pacific Airways, Goal Zero i Trail Me Up. Więcej szczegółów jak i regulamin konkursu znajdują się na getvertical.salewa.com.

 Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn