Nikwax Down Wash Direct – do pielęgnacji odzieży puchowej

przez Administrator | Opublikowano 06 marca 2015 11:38

Nowy Down Wash Direct® jest pierwszym środkiem pielęgnacyjnym, który został specjalnie zaprojektowany do optymalizacji działania normalnej, jak i hydrofobowej odzieży puchowej. Ten bardzo łatwy w aplikacji produkt sprawia, że pielęgnacja zarówno nie poddanej jeszcze temu procesowi jak i już zaimpregnowanej odzieży puchowej oraz śpiworów jest dziecinnie prosta.

Down-Wash-Direct

Down Wash Direct®:

  • zapewnia wyśmienite właściwości czyszczące

Testy z użyciem uprzednio przygotowanych tkanin zabrudzonych standardowymi plamami wykazują doskonałe właściwości czyszczące.

  • zachowuje lub polepsza właściwości hydrofobowe zaimpregnowanej odzieży puchowej

Testy udowadniają, że zaimpregnowany puch w tym Nikwax Hydrophobic Down™  wchłania małe ilości wody, a zdecydowanie mniej po pięciokrotnym wypraniu z użyciem środka Down Wash Direct®.

  • poprawia właściwości hydrofobowe normalnego puchu wchłaniając 40-stokrotnie mniej wody

W testach wykazano, że nie poddany jeszcze pielęgnacji puch po jednym tylko praniu z użyciem środka Down Wash Direct® absorbuje blisko 40 razy mniej wody.

Down_Wash_Direct_Visual_English

  • zachowuje lub polepsza właściwości hydrofobowe materiału zewnętrznego osłaniającego puch

Testy pokazują, że trwałe właściwości hydrofobowe (DWR) zaimpregnowanych wcześniej materiałów nawet po 5 praniach w Down Wash Direct® pozostają nienaruszone.

Informacja prasowa

 

 

 

Tagi
Wyświetlam 1 Comments
Dodaj swój komentarz
  1. Mateusz pisze:

    Pytanie czy środek do prania także zawierał silikon ? – bo rozumiem że dzięki temu ma absorbować mniej wody tylko czy będzie “pachniał” jak reszta impregnatów Nikwaxa.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn