Nabór na kurs przewodnicki IVBV jest otwarty

przez Administrator | Opublikowano 03 grudnia 2014 12:46

Rok temu Polskie Stowarzyszenie Przewodników Wysokogórskich ogłosiło nabór na nowy kurs przewodnicki. Rozpoczęcie kursu przesunęło się na czerwiec 2015 i nabór jest wciąż otwarty.

(fot. Polskie Stowarzyszenie Przewodników Wysokogórskich)

Wymogi dotyczące wykazu przejść są przedstawione na stronie www.pspw.pl w zakładce „informacje o przewodnictwie”. Zainteresowani proszeni są o kontakt na adres info@pspw.pl albo telefon 501 400 007.
***

Polskie Stowarzyszenie Przewodników Wysokogórskich to organizacja zrzeszająca polskich międzynarodowych przewodników wysokogórskich posiadających uprawnienia IVBV.

ivbv-pspw

IVBV/UIAGM/IFMGA to niemiecki, francuski i angielski skrót nazwy Międzynarodowej Federacji Związków Przewodnickich. Wszyscy przewodnicy IVBV przechodzą analogiczny program szkolenia, mają podobne kompetencje i noszą takie same odznaki, są one nadawane i honorowane praktycznie na całym świecie – w Ameryce Południowej, Japonii, Kanadzie, Skandynawii i krajach alpejskich, w Polsce i Słowacji. PSPW jest jedyną polską organizacją należącą do federacji IVBV.

źródło: wspinanie.pl

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn