Na Śląsku został otwarty Sklep Górski

przez Administrator | Opublikowano 01 grudnia 2014 13:17

Dwupoziomowy sklep ze sprzętem i odzieżą outdoorową, w którym można kupić ponad 9 tysięcy produktów prawie 50 marek jest już otwarty. Takie rzeczy tylko na Śląsku!

Sklep górski, który ma 150m2 powierzchni, został właśnie otwarty w Czeladzi, przy ulicy Borowej 1. Będzie można kupić w nim sprzęt wspinaczkowy, biwakowy, odzież górską, śpiwory puchowe i wiele innych podobnych rzeczy. Takiego miejsca brakuje w tym rejonie Polski, dlatego powstał Sklep Górski.

sklep-gorski-2

Śląsk i Małopolska to rejony, w których są duże środowiska wspinaczkowe, turystyczne, górskie. W tych regionach na każdym kroku można spotkać rozmawiających, o swoich podbojach, wspinaczy. Niestety do tej pory nie było tutaj outdoorowego sklepu stacjonarnego, który miałby bogaty i zróżnicowany asortyment – mówi Ireneusz Gosztyła właściciel Sklepu Górskiego.

Twórcy tego przedsięwzięcia chcą zapewnić swoim klientom przede wszystkim kompleksową i profesjonalną obsługę. W tym sklepie pracują ludzie, których pasją są góry, wspinaczka i podróże. Ci ludzie śledzą najnowsze trendy związane z rozwojem sprzętu i odzieży górskiej. Są to sprzedawcy wiedzący o co chodzi zaawansowanym wspinaczom czy miłośnikom górskich wędrówek, a jednocześnie potrafiący doradzić tym, którzy zaczynają swoją przygodę z outdoorowym sprzętem.

sklep-gorski-1

Polacy przywykli do tego, że w sklepach podróżniczych często jeśli coś już jest, to ma nieodpowiedni rozmiar albo nie ten kolor, którego szukali. My zamierzamy tę sytuację zmienić i wyrobić w Polsce nową markę Sklepów Górskich wzorowanych na naszych zagranicznych sąsiadach. – twierdzi Ireneusz Gosztyła.

W Internecie można już dziś znaleźć wiele profesjonalnych sklepów outdoorowych, ale to nie to samo, co możliwość przymierzenia, sprawdzenia koloru i osobista rozmowa ze znającym się na rzeczy sprzedawcą. Okazuje się, że jest wielu klientów, którzy chcą robić zakupy w tradycyjny sposób.

Jest dużo osób, które wolą przyjść do sklepu. Chcą zobaczyć produkty, przymierzyć i porozmawiać z fachowcami. Wielu klientów ma ograniczone zaufanie do kupowania w internetowych sklepach – przyznaje Gosztyła, właściciel Sklepu Górskiego.

Bywa tak, że w wielu krajowych sklepach podróżniczych brakuje profesjonalnej obsługi czy odpowiedniej dbałości o klienta. Sklep Górski chce to zmienić.

sklep-gorski-3

Pierwsi klienci byli mile zaskoczeni naszą troską, asortymentem, a także możliwością zamówienia wszystkich niedostępnych towarów. Co ważne (dla naszych klientów) potrafimy podać konkretny termin odbioru zamówionego sprzętu – opowiada Wojciech Tonder, kierownik Sklepu Górskiego.

Dlatego, jeśli tylko pojawicie się na Śląsku, odwiedźcie koniecznie Sklep Górski. Obsługa serdecznie zaprasza i z niecierpliwością czeka na nowych klientów.

Informacja prasowa

Matylda Młocka

Kontakt:

Sklep Górski

Ul. Borowa 1

41-250 Czeladź

http://www.sklepgorski.pl

Dojazd

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn