Mikołajkowe prezenty dla podróżników

przez Administrator | Opublikowano 01 grudnia 2014 12:21

Mikołajki to jedyny dzień w roku, kiedy każdy, choć na chwilę, może znów poczuć się dzieckiem. Mały drobiazg, znaleziony 6 grudnia pod podzuszką bez wątpienia przywoła miłe wspomnienia i uśmiech ukochanej osoby.

Jednak by magia Mikołajek zadziałała, warto poświęcić kilka chwil, aby wybrać prezent odpowiadający zainteresowaniom obdarowywanej osoby.

Base-Camp-Duffel-(2)

Obieżyświatom i miłośnikom podróży w najdalsze zakątki globu bez wątpienia przyda się The North Face Base Camp Duffel. Ta bardzo pakowna i lekka torba została wykonana z niezwykle wytrzymałego, odpornego na przetarcia oraz przedziurawienia materiału. Jest on również odporny na wilgoć a jednocześnie bardzo łatwy w czyszczeniu. Dodatkowo j dno Base Camp Duffel zostało wyścielone miękkim wypełnieniem, by w razie zmoczenia maksymalnie zabezpieczyć zawartość. Base Camp Duffel wyposażony jest w jedną dużą komorę, w której zmieszczą się wszystkie potrzebne akcesoria oraz małą, zapinaną na zamek, kieszonkę z siatki, która znajduje się pod klapą. Torba posiada dwie taśmy na ramię, dwa uchwyty do noszenia torby w rękach oraz wygodne szelki.

Base-Camp-Duffel

Base-Camp-Duffel-(3)

Idealnym kompanem w podróży będzie portfell Base Camp Seat Companion. Podobnie jak pozostałe produkty z linii Base Camp, został wykonany z niezwykle wytrzymałego materiału. Liczne kieszonki i przegródki pozwalają na uporządkowanie biletów oraz dokumentów w drodze. Seat Companion został dodatkowo wyposażony w specjalne przegródki na odtwarzacz MP3, telefon a nawet karty sim z różnych państw, które odwiedzamy w podróży.

Fall 2010

Kapcie NSE Tent Mule III SE oraz NSE Tent Mule III to idealny prezent dla wszystkich zmarzluchów. Zostały one wykonane z wytrzymałej, wodoodpornej wełny, a o ciepło dba wypełnienie z puchu gęsiego o sprężystości 500, lub w przypadku NSE Tent Mule III o sprężystości 450. Podeszwa z wytrzymałej nylonowej siateczki wykończona jest warstwą gumy z bieżnikiem. Dzięki temu kapcie sprawdzą się zarówno w domu, jak i w schronisku górskim.

NSE-Tent-Mulle

NSE-Tent-Mulle-(2)

 

 

Cena Base Camp Duffel w zależności od rozmiaru: 329 – 549 pln

NSE Tent Mule III SE – 139 pln

Cena Base Camp Companion: 89 pln

Informacja prasowa

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn