Jeszcze do 14 listopada można zgłaszać propozycje do Konkursu Filmu Polskiego na 12. KFG

przez Administrator | Opublikowano 08 października 2014 11:43

Przypominamy, że jeszcze do 14 listopada można zgłaszać swoje propozycje do Konkursu Filmu Polskiego, który odbędzie się podczas 12. Krakowskiego Festiwalu Górskiego (5-7 grudnia 2014).

kfg2013-statuetka

Twórcy mają szerokie pole do popisu w wyborze tematu – wspinaczka górska, skałkowa, turystyka, aktywności górskie etc. oraz wyborze „formy” – filmy fabularne, dokumentalne, animowane, eksperymentalne etc. Są dwa warunki: w konkursie mogą wziąć udział jedynie filmy zrealizowane po 1 stycznia 2013 roku, jednocześnie czas projekcji nie powinien przekraczać 45 min.

Dla najlepszych filmowców czekają atrakcyjne nagrody – oprócz nagród głównych, również nagroda publiczności, specjalne wyróżnienia dla obrazu stricte wspinaczkowego oraz filmu o tematyce freeride’owej i szansa zmierzenia się z produkcjami zagranicznymi (wybrane polskie produkcje wezmą udział w przeprowadzonym równolegle Międzynarodowym Konkursie Filmowych o Grand Prix KFG 2014).

Zachęcamy do udziału!

Dorota Dubicka

Szczegóły:

* Prosimy o ściągnięcie formularza zgłoszeniowego (w formacie doc) i po wypełnieniu przesłać go na adres pt@wspinanie.pl. Zalecamy również, aby formularz wydrukować i po wypełnieniu oraz podpisaniu przesłać go wraz z filmem.

W terminie tym należy nadesłać na adres Krakowskiego Festiwalu Górskiego płytę z filmem w formacie HD (mov lub mp4) oraz wypełniony i podpisany przez osoby uprawnione formularz zgłoszeniowy. O przyjęciu do selekcji decyduje data otrzymania filmu przez Biuro Organizacyjne Festiwalu.

Adres do wysyłki:
Navigator
Krakowski Festiwal Górski
ul. Grzegórzecka 69/13
31-559 Kraków

Pozostałe informacje oraz regulamin Konkursu dostępne są na stronie www.kfg.pl w zakładce „Konkursy filmowe”.

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn